22 Mayıs 2024, Çarşamba

Güral Porselen, “Kasım’da aşk başkadır” dedirtiyor

Güral Porselen, “Kasım’da aşk başkadır” dedirtiyor
Asırlara dayanan geleneksel porselen şıklığını günümüz teknolojisiyle harmanlayan Güral Porselen’in Caroline Bone Yemek Takımları, sade ve zarif tasarımlarıyla “Kasım’da aşk başkadır” dedirtiyor.

Sağlıktan ödün vermeden ürettiği dünyaca ünlü porselenleriyle sofralara zarafet taşıyan Güral Porselen, kasım ayının aşk dolu atmosferini sofralarla buluşturuyor. Güral Porselen’in sadelik ve şıklığı bir araya getirdiği Kasım’da Aşk Başkadır konseptli Caroline Bone Yemek Takımları, yuvarlak ve kare tasarımlarına sahip seçenekleriyle sonbahar severlerin beğenisine sunuluyor.

Günlük yemek takımı setlerine göre ürün yelpazesi çok daha geniş olan Caroline Kare Bone Yemek Takımı ve Caroline Yuvarlak Bone Yemek Takımı, 61 ve 85 parça olarak satışa sunuluyor. Ayrıca kasımın sevgi dolu havasından ilham alan Caroline Bone Yemek Takımları, altın ve platin süslemeli seçenekleriyle de şıklığına şıklık katıyor.

Türkiye’de ilk kez Güral Porselen tarafından üretimi gerçekleştirilen şeffaf, dayanıklı, saydam ve son derece zarif krem rengi bone porselenlerden oluşan Caroline Bone Yemek Takımlarına ‘’Gural.com.tr’’ adresinden ve tüm satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha