MADO’nun kış dondurmaları ile yazı beklemeyin

MADO’nun kış dondurmaları ile yazı beklemeyin
150 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye’de dondurma denince akla gelen ilk markalardan MADO, keçi sütü ve salebin birlikteliğinden doğan efsane dondurmalarına yenilerini ekledi. Her mevsim doğal ve lezzetli dondurmaların adresi MADO, zengin menüsüne dahil ettiği, kışa özel hazırlanan yeni tatlarıyla gönülleri fethediyor. Lezzetinin yanı sıra içerikleriyle öne çıkan baharatlı, narlı ve elmalı-cevizli kış dondurmaları ile kış mevsiminin tadını sevdiklerinizle her an doyasıya çıkaracaksınız!

Geçmişten günümüze uzanan gerçek dondurma lezzetine imzasını atan MADO, keçi sütü ve salep ile yapılan ve her mevsim tüketilebilen dondurmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Dondurmada Türkiye’nin dünyadaki temsilcilerinden MADO, kış baharatları ve meyvelerinin keçi sütüyle harmanlandığı leziz kış dondurmaları ile 7’den 70’e herkes için lezzet şöleni yaratıyor.

Tatlı buluşmaların ev sahibi MADO; kış baharatlarının, meyvelerin ve kuruyemişlerin zengin uyumundan oluşan yeni kış dondurmalarını lezzet tutkunlarının beğenisine sunuyor. Birbirinden çeşitli dondurma lezzetlerine doğal kış tatlarını ekleyen marka, yeni içerikleriyle damak zevkini bir üst seviyeye çıkarıyor. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli anlarınıza eşlik edecek kış dondurmalarının içeriğinde bulunan baharat ve meyve çeşitleri bağışıklığı artırıyor, antioksidan, vitamin ve mineral desteği sunuyor.

Bu dondurmalar tam kışlık!

Dondurmaseverler, aradıkları lezzeti gerçek Maraş dondurmasının yaratıcısı MADO’nun kış dondurmalarında buluyor. Baharatlı dondurmanın içeriğinde tadına doyulmaz zencefil, zerdeçal, tarçın, karabiber ve karanfil gibi kış baharatları bulunuyor. Kışın pek çok tatlı ve yemek çeşitlerinde, çaylarda kullanılan ve içinizi ısıtan kış baharatları, bağışıklığı kuvvetlendirmesi ve vücudun direncini artırması ile biliniyor. Narlı dondurmanın içeriğinde, bereketi ve lezzetiyle damaklarda şölen yaratan kış meyvesi nar yer alıyor. Elmalı-cevizli dondurma ise enfes tatlıların vazgeçilmez ikilisi elma ve cevizin muhteşem uyumunu sunuyor.

Taptaze malzemeleri ve yenilikçi tatlarıyla kalplerde taht kuran MADO, yoğun kıvamıyla birer geleneksel lezzet harikası olan kış dondurmaları ile kışın ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli anlara eşlik ediyor.

Tadına doyulmaz bu kış lezzetleri, ayrıca bir kampanya ile dondurma tutkunlarıyla buluşuyor. 500 gr kış dondurması alana 100 gr dilediği dondurma hediye kampanyası, MADO şubelerinde lezzetseverleri bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha