Kahve Dünyası Dünya Çikolata Günü’nü Çikolatalı Türk Kahvesi ikram ederek kutlayacak

Kahve Dünyası Dünya Çikolata Günü’nü  Çikolatalı Türk Kahvesi ikram ederek kutlayacak
Bu defa çikolata Kahve Dünyası Türk Kahvesi’nin yanında değil, içinde! Temmuz’da K7ahve Dünyası tam takım sahada olacak. “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, çikolatadaki uzmanlığını kahvedeki uzmanlığıyla birleştirdi. Bambaşka bir kahve deneyimi yaşatmayı hedeflediği Çikolatalı Türk Kahvesi lansmanını, 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde mağazalarında gerçekleştirecek olan Kahve Dünyası, misafirlerine binlerce fincan Çikolatalı Türk Kahvesi ikram edecek. Altınmarka çikolatasıyla hazırlanan ve içinde sadece bitter çikolata kullanılan Kahve Dünyası Çikolatalı Türk Kahvesi yüzde 40 bitter çikolata oranı ile dikkat çekiyor.

Kakao çekirdeklerinin 1550 tarihinde Avrupa’ya ilk kez getirildiği 7 Temmuz, her yıl dünya genelinde Çikolata Günü olarak kutlanıyor. Çikolata ve Türk kahvesi tutkusundan yola çıkarak yeni bir inovasyona imza atan Kahve Dünyası, bu özel günde kahve ve çikolata severleri Çikolatalı Türk Kahvesi ile mutlu ediyor. Ürettiği yenilikçi lezzetlerle her zaman Türk kahvesi ve çikolatanın uyumunu vurgulayan Kahve Dünyası, Çikolatalı Türk Kahvesi ile kahve ve çikolata uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor. Kahve Dünyası yılda iki kez düzenlediği “Tam Takım Sahadayız” etkinliğiyle de uzmanlığını mağazalarında yarattığı sinerji ile birleştiriyor. 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde de merkez ofis çalışanları ile sahaya inecek olan Kahve Dünyası, bu özel günü misafirleri ile birlikte kutlayacak. Etkinlik kapsamında genel merkez çalışanları, mağazalarda binlerce fincan çikolatalı Türk kahvesi ikram ederek misafirleriyle kutlayacak.

İçinde gerçek çikolata var

Sürekli yeni tatlar peşinde koşan Kahve Dünyası Ar-Ge ekibinin geliştirdiği Çikolatalı Türk Kahvesi, yüzde 40 oranında bitter çikolata içeriyor. Hiçbir aroma verici bulunmayan bu yeni lezzet, gerek kokusu gerekse keyifli içimiyle benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Standart Türk kahvesi gibi pişirilen ve özel reçetesi sayesinde kahveyle bitter çikolatanın homojen şekilde karışmasını sağlayan bu yeni ürün, her yudumda çikolata tadı almanızı sağlıyor. Kahve molalarına ve sohbetlere de ayrı bir tat katacak Çikolatalı Türk Kahvesi, Kahve Dünyası içecek menüsünde de sunuluyor.

Kahve Dünyası Türk Kahvesi Ailesi Büyüyor

Kurulduğu ilk günden bu güne Türk kahvesi kültürünü yaşatmayı ve tüm dünyaya tanıtmayı kendine misyon edinen Kahve Dünyası, Çikolatalı Türk Kahvesi ile Türk Kahvesi ailesini büyütüyor. Kafein miktarını azaltmak isteyenler veya tüketemeyenler için Kafeinsiz (Decaf) Türk kahvesini de misafirleriyle buluşturan Kahve Dünyası, Damla Sakızlı, Taze Çekilmiş gibi çeşitleriyleürün yatırımlarını sürdürerek, Türk kahvesine verdiği önem ve değeri göstermeye devam ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha