La Mia Luce’de jazz müzik İtalyan lezzetleriyle buluşuyor

La Mia Luce’de jazz müzik İtalyan lezzetleriyle buluşuyor
Anadolu Yakası’nın ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce’de eşsiz jazz müzik keyfi başladı. İstanbul’un gözde semtlerinden Suadiye’de bulunan restoranda her Perşembe akşamı jazz tutkunlarının yakından takip ettiği Brenda Berin, orkestrası Eylem Pelit, Tuluğ Tırpan ve Volkan Öktem ile keyifli geceler yaşatacak.

Özel reçeteli mönüsü, zengin şarap seçenekleriyle Anadolu Yakası’nın ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce, misafirlerini kaliteli ve gerçek jazz müziği eşliğinde ağırlamaya başladı. Her Perşembe akşamı jazz müziğin önemli isimlerinden Brenda Berin La Mia Luce’de vintage müziklerden oluşan zengin repertuarıyla kulakların pasını silecek. İlk performansını 27 Eylül’de gerçekleştiren Brenda Berin dinleyicilerden tam not aldı. Piyanoda Tuluğ Tırpan, basgitarda Eylem Pelit, davulda ise Volkan Öktem’in eşlik ettiği ‘Brenda ile Vintage Geceler’ İstanbul’un gözde semti Suadiye’ye yeni bir soluk getirecek.

Ödüllü İtalyan restoranı La Mia Luce’nin sahibi iş adamı Kutlay Şimşek, ‘Anadolu Yaksı’nda büyük bir eksikliği fark ederek yeni bir soluk getirmeyi hedefledik. Bu akşam dolce vita tadında bir müzik yapılmasını planladık. Yaşadığımız bu ilgi doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha kanıtlıyor. Bu akşam ‘Brenda ile Vintage Geceler’in ilk performansında bizlere eşlik eden herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

La Mia Luce; yenilenen mönüsü, şık ambiyansı, geniş bahçesi ve zengin müzik repertuarlarıyla misafirlerini bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha