19 Haziran 2024, Çarşamba

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Enfes Brunchı İle Bayram Mutluluğunu Sevdiklerinizle Paylaşın

 Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Enfes Brunchı İle Bayram Mutluluğunu Sevdiklerinizle Paylaşın
Panoramik İstanbul Boğazı manzarasına sahip Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Kurban Bayramı’nın ikinci günü birbirinden özel lezzetleri ve sunumlarıyla bir Pazar geleneği olan efsanevi Mandarin Oriental Brunch’da misafirlerini ağırlıyor. Zengin menüsü, eşsiz lezzetleri ve seçkin dokunuşları ile farklılaşan Mandarin Oriental Brunch, 10 Temmuz Pazar günü ailenizle ve dostlarınızla bayram mutluluğunu paylaşacağınız eşsiz bir deneyim sunuyor.

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Kurban Bayramı’nın ikinci günü birbirinden özel lezzetlerin sunulduğu eşsiz bir gastronomi deneyimi olan Mandarin Oriental Brunch’ta misafirlerini ağırlıyor. Boğaz’ın mavi suları ile bütünleşen yemyeşil terasının göz kamaştıran atmosferinde konuklarını ağırlayan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, özenle tasarlanmış dokunuşların damgasını vurduğu benzersiz lezzetleri ve keyifli ambiyansı ile sevdiklerinizle bayram mutluluğunu paylaşacağınız eşsiz bir deneyim sunuyor.

Şef Fabio Brambilla’nın hünerli ellerinden enfes lezzetler, Novikov Istanbul'un dünyaca bilinen suşi ve deniz ürünleri seçkisi, The Mandarin Cake Shop'un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi Mandarin Oriental Brunch misafirlerine keyifli bir bayram günü sunuyor. Deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, canlı pişirme istasyonlarından şarküterilere, mezelerden dünya mutfağına birbirinden eşsiz lezzetlerin bir arada sunulduğu Mandarin Oriental Brunch’ta somon wellington, risotto, sushi, creme brulee gibi dünya mutfağından lezzetlerin yanı sıra geleneksel Türk mutfağından döner, meze ve tatlı çeşitleri öne çıkıyor. Leziz birer eşlikçi olan enfes kokteyller ise Pazar keyfinize renk katıyor. 11.30-15.00 saatleri arasında servis veren Mandarin Oriental Brunch, misafirlerine keyifli dakikalar vadediyor.

10 Temmuz Pazar günü, sevdiklerinizle keyifli bir bayram kahvaltısını Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un şık ve seçkin ambiyansında ve Mandarin Oriental Brunch’ın benzersiz lezzetleri ile deneyimlemek için siz de yerinizi ayırın.

Yorum Yaz

 
 
  captcha