17 Temmuz 2024, Çarşamba

Hilton İstanbul Bomonti'den Ramazan'da her güne özel mönü

Hilton İstanbul Bomonti'den Ramazan'da her güne özel mönü
Hilton İstanbul Bomonti, Ramazan'ı, en beğenilen mekanında unutulmaz bir Hilton tecrübesine dönüştürüyor. Ünlü restoranı The Globe’da şefler tarafından özenle hazırlanan serpme mönüsü ya da her Cuma açık büfesiyle sizleri damaklarınızdan uzun süre silinmeyecek bir iftara davet ediyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da unutulmaz iftar sofralarının değişmeyen adresi olmaya aday olan Hilton İstanbul Bomonti, haftanın altı günü özel olarak hazırlanan serpme iftar mönüsü ve limitsiz içecek seçeneğiyle her güne farklı lezzetler sunuyor. Hilton kalitesini hissedeceğiniz The Globe’da Cuma günleri kurulacak ve damaklarınızdan uzun süre silinmeyecek bir lezzet şöleni olan açık büfe iftar ve sınırsız meşrubat sizleri bekliyor.

Osmanlı ve Türk Mutfağı'ndan çeşitlerin yer alacağı açık büfede, ballı mahmudiye, terkib-i çeşidiyye, hünkar beğendi gibi rafine lezzetler size unutulmaz bir iftar keyfi yaşatacak. Şefler, büfenin “Canlı Pişirme İstanyonları "Live Stations” bölümünde, Kuzu Tandır’dan et dönere ızgara çeşitlerinden gözlemeye geleneksel lezzetleri misafirlerin önünde pişirerek hünerlerini sergileyecek. İzmir lokması ve Osmanlı macunu servisi ise tatlı severleri geleneksel tatlarla buluşturacak.

Hilton İstanbul Bomonti, kalabalık ve bol sohbetli iftar sofralarından vazgeçemeyen misafirlerini de unutmuyor. Şirket ve grup iftarları için deneyimli Hilton şefleri tarafından hazırlanan açık büfe ya da set mönü seçenekleri, arzu edilmesi halinde, Ramazan'a özel hazırlanan açık hava teras alanında ya da kapasiteleri açık ve kapalı alanlarda 600 kişiden 1800 kişiye kadar değişen balo salonlarında servis edilecek. İftariyeliklerden ara sıcaklara, ana yemeklerden tatlı ve meşrubat çeşitlerine kadar çok geniş bir yelpazede lezzet seçeneklerine sahip olan ve her ayrıntının düşünüldüğü kusursuz bir ramazan hizmeti, Hilton İstanbul Bomonti’de sizleri bekliyor.

İletişim: 0212 375 30 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha