Papillon Hotels Yepyeni lezzet deneyimleri sunmaya devam ediyor

Papillon Hotels Yepyeni lezzet deneyimleri sunmaya devam ediyor
Konforlu ve ayrıcalıklı bir tatilin yanında konuklarına gastronomi alanında da üst düzey bir deneyim sunan Papillon Hotels, bünyesinde hem konuk bartender hem de şef etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda yaz aylarında birçok etkinlik gerçekleştirildi. Eylül ayı da Papillon Hotels’de dopdolu geçecek. The Clumsies Bar’dan Vasilis Kyritsis’in ağırlanacağı otelde keyifli etkinlikler gerçekleştirilecek. Kyritsis, 2018, 19 ve 21 senelerinde sektördeki en etkili 100 kişi arasına girmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz aylarda yiyecek menüsünde ‘Gastro Journey’ konseptini, içecek menüsünde ise ‘Butterfly Effect’ kokteyl menüsünü misafirlerinin beğenisine sunan Papillon Hotels, gastronomi alanında üst seviyede bir deneyim vaat ediyor. Bünyesinde bulunan Papillon Ayscha Hotel, Papillon Belvil ve Papillon Zeugma otellerindeA La Carte konseptlerde orijinal reçetelere bağlı, farklı mutfakların derinlerine inen bir anlayışla birbirinden lezzetli yemekleri konukların beğenisine sunan Papillon Hotels, aynı zamanda konuk şef ve bartender etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Tüm etkinliklerde sürdürülebilirlik vurgusu yapılıyor

Papillon Hotels’in bu zamana kadar gerçekleştirdiği konuk şef etkinliklerinde hazırlanan menüler, lezzetlerinin yanında farkındalık yaratma amacına da sahip. Öyle ki çoğu mutfakta kullanılmayacağı düşünülerek çöpe atılan malzemeler, bu etkinliklerde lezzetli yemeklere dönüşüyor. Konuk şefler Michelin Yıldızlı veya 50 Best Restaurant’s listesinde yer almış kişilerden oluşuyor. Ve menü tamamıyla konuk şefler tarafından hazırlanıyor.

Konuk bartender etkinlikleri yoğun ilgi görüyor

‘Butterfly Effect’ kokteyl menüsüyle ses getiren ve oldukça beğenilen Papillon Hotels son dönemde otel misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmak adına konuk bartender etkinliklerine de ev sahipliği yapıyor. Ayrıca otel grubunun bar çalışanları da sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek yeni bir tecrübe kazanmış oluyorlar. Yine bu etkinliklerde sadelikçi ve fütüristik yaklaşıma sahip bartenderlar bilgi ve deneyimlerini de konuklarla paylaşıyor. Bu kapsamda ilk olarak ‘Dünyanın En iyi 50 Barı’ listelerinde bulunan işletmelerde çalışmış Balázs Molnar ile bir etkinlik gerçekleştirildi. Molnar, ilk gün Papillon Ayscha Hotel’in Martini Bar’ında çok yoğun bir katılımla keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi. İkinci gün ise Papillon Belvil’de bulunan Mirage İtalyan Restaurant’ının barında misafirlerle buluşan Molnar, yine yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ardından ise Diageo Reserve World Class Türkiye Şampiyonu Onurcan Gençer misafirlere lezzetli kokteylleriyle unutulmaz bir deneyim yaşattı. Aynı zamanda ikiz kardeşi Yiğitcan Gencer ile birlikte Twins Coctail Lab. adında bir markaları bulunan Onurcan Gencer, miksoloji alanında ülkemize farklı ürünler kazandırmaya devam ediyor.Papillon Hotels’in misafiri olarak konuk bartender etkinliğine katılan Onurcan Gencer, sırasıyla Belvil, Zeugma ve Ayscha’da yapılan etkinlikler de ortalama 700 kişiye kokteyl hazırladı.

www.papillon.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha