19 Haziran 2024, Çarşamba

Ramazan’ın ruhunu Rotana’da yaşayın

Ramazan’ın ruhunu Rotana’da yaşayın
Ramazan’ın paylaşım ve bereket dolu ruhunu, Burgu ve Tango Arjaan by Rotana’da sevdiklerinizle birlikte yaşayabilirsiniz. Osmanlı Saray Mutfağı lezzetlerinin izini taşıyan Ramazan geleneğinin en özel örnekleri, yetenekli mutfak şefleri tarafından özenle hazırlanan açık büfe iftar ziyafetiyle Burgu ve Tango Arjaan by Rotana’da sizleri karşılıyor. Ayrıca lezzet, keyif ve huzur dolu İftar buluşmalarınıza Ramazan’a özel canlı Türk Musikisi de eşlik ediyor.

Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk otelleri Burgu ve Tango Arjaan by Rotana, iki burgu kule ve tango figüründen ilham alınarak tasarlanan ikonik mimarisi ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine Ramazan ayı boyunca keyif, huzur ve lezzet dolu deneyimler yaşatıyor.

Türk Musikisi eşliğinde iftar ziyafeti

Ramazan Ayı boyunca Burgu ve Tango Arjaan by Rotana'da iftarını açmak isteyenler Ramazan’a özel Türk Musikisi eşliğinde Rotana’nın yetenekli şefleri tarafından özenle hazırlanan iftar lezzetlerinin tadına bakacaklar. Açık büfe stiliyle Elements Restoran’ın rahat ve nezih ambiyansı veya havuz terasında sunulan zengin İftariyelik lezzetler, zeytinyağlılar ve mezeler, canlı istasyonlar, ızgaralar ve salata çeşitleri, çok sayıda et, tavuk ve balık alternatifleriyle donatılan sıcak yemek bölümü ve elbette Ramazan’ın olmazsa olmazı sütlü ve şerbetli tatlılardan oluşan özel tatlı büfesi tüm gün bu anı bekleyenleri sevindirecek.

www.rotana.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha