Radisson Blu Bosphorus Hotel’e prestijli ödül

Radisson Blu Bosphorus Hotel’e prestijli ödül
Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul World Luxury Hotel Awards tarafından Türkiye’nin en lüks iş oteli ödülüne layık görüldü.

Dünya çapında lüks oteller arasından en iyi otellerin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards bu yıl Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul’u en lüks iş oteli ödülüne layık gördü. Katılımcı oteller uluslararası standartlarda değerlendiriliyor ve dünyanın her yerinden 300 bini aşkın misafir oylamaya katılıyor. World Luxury Hotel Awards otelcilik sektörünün en prestijli yarışmalarından biri olarak öne çıkıyor. Misafirlere kalite garantisi sunarken, ödüle layık görülen oteller için de gelişme ve büyüme habercisi olarak nitelendiriliyor.

Çoğu seyahat yayını tarafından İstanbul Boğazı’nı en ikonik manzarası olarak gösterilen Ortaköy’ün kalbinde bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul Genel Müdürü Tobias Ammon ise şu şekilde konuştu: “Dünyaca geçirdiğimiz bu zor zamanlarda böyle önemli bir ödüle layık görülmek bizi çok sevindirdi. Bu kazandığımız ödül ile yeni yıla daha fazla motivasyonla gireceğiz ve misafirlerimize en iyi kalitede hizmeti vermeye devam edeceğiz”.

Radisson Blu Bosphorus Hotel, İstanbul’un en sembolik yerlerinden biri olan Ortaköy’ün kalbinde yer alıyor. 139 odası, 8 farklı toplantı salonu, restoranı ve barı ile Istanbul boğazının en ikonik manzarasına sahip olan Radisson Blu Bosphorus Hotel Istanbul konumu ve servis anlayışıyla dikkat çekiyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha