07 Temmuz 2022, Perşembe

RATIONAL pişirme sistemlerinizi ConnectedCooking'e bağlayın, tek bir tık ile her şeyi kontrol altına alın!

RATIONAL pişirme sistemlerinizi ConnectedCooking'e bağlayın, tek bir tık ile her şeyi kontrol altına alın!
Dijitalleşme yeni dünya düzeninin olmazsa olmazı haline geldi. Bu düzende her şey online bir hal aldı. Yemekler tek tık ile istediğiniz her yere geliyor, menüleri QR sistemi ile akıllı telefonlarımızda görebiliyoruz ve çok daha fazlası… Hemen hemen her şeyi akıllı telefonlarımızdan, bilgisaylarımızdan veya tabletimizden yönetebiliyoruz. Her şey bu kadar dijital bir hal alıp hızlanırken, arka planda da bazı sıkıntıları beraberinde getirmesi şaşırtıcı değil. Müşteriler siparişlerinin hızlı, lezzetli ve sıcak bir şekilde gelmesini istiyor. İşletmecilerde en hızlı şekilde bu süreçleri nasıl yöneteceklerinin yolunu arıyor. Burada da iş mutfak operasyonuna düşüyor. RATIONAL olarak 2017 yılından bu yana müşterilerimize sunduğumuz ConnectedCooking’i daha da geliştirerek en ideal çözüm önerilerini sunmayı görev edindik. HACCP verilerinin kontrolü, denetlenmesi ve saklanması, otomatik güncellemeler, tarif yaratma ve paylaşma, teknik servis desteği ve pişirme sistemi yönetimi gibi işletmelerin en önemli ihtiyaçlarını daha da kolaylaştırdık. Nasıl mı? RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Umut Eyioğlu :“RATIONAL pişirme sistemine sahip müşterilerimizin öncelikle pişirme sistemlerini ConnectedCooking’e kayıt ettirmeleri gerekiyor. Bu çok kolay! Bu sayede size sağlanan tüm olanaklardan hemen yararlanabilirsiniz.“diyor.

Nasıl erişim sağlanır? Nedir bu ConnectedCooking? Neden kullanmalıyım, faydası nedir? İşte hepsinin cevabı: İhtiyacınız olan tek şey; mutfağınızdaki RATIONAL pişirme sistemlerinizi internet ağınıza bağlamak ve bu portala üye olmak. Bu sayede akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla RATIONAL pişirme sistemlerinize erişim sağlayabilirsiniz. Bu ne demek; bir veya birden fazla şubeli bir işletmeye mi sahipsiniz. Menünüzü hazırladınız ve tüm menünüzü pişirme sisteminize kaydettiniz. Ya diğer şubeleriniz? Artık tek bir tık ile yeni menünüzü tüm şubelerinize pişirme süreçleriniz ile birlikte gönderebilir ve bu sayede İstanbul’daki şubeniz ile Adana’daki şubeniz veya Ankara’daki şubeniz aynı menüyü, aynı lezzeti tüm şubelerinde yakalayabilirler. Eskiden HACCP pişirme datalarınızı manuel bir şekilde tutuyordunuz ve denetim zamanlarınında tüm verileri toparlamak için zaman harcıyorduz şimdi ise tek bir tık ile HACCP pişirme verilerinizi belgeleyebilir, kontrol ve kayıt altına alabilir ve denetleyebilirsiniz. Bakım ve temizlik durumu düzenli takip edebilir ve temizlik planları oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınızın da mutfakta karşılaştıkları zorluklukları ve günlük çalışma rutinlerini daha verimli hale getirebilirsiniz. Tek tuşa dokunarak tüm menüye ve tarif kütüphanemizden binlerce tarife pişirme süreçleri ile birlikte ulaşabilirsiniz. Ayrıca ConnectedCooking’e pişirme sisteminizin kurulumunu yapan yetkili teknik servisinizi de ekleyebilirsiniz. Pişirme sistemlerinizde bir sıkıntı oluşursa, sistemden direk servisinize mesaj gider ve uzaktan erişimle halledilebilecek her türlü sıkıntınızı anlık müdahele ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu da sizi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Son olarak Umut Şef: “ ConnectedCooking’e bağlı olan müşterilerimizin çoğundan aldığımız geri bildirimlerde, dijitalleşmenin günlük mutfak operasyonlarını ne kadar kolaylaştırdığına ve bu sayede pişirme sistemlerinin neler yapabildiğine şaşırdıkları, uzaktan erişim ile cihazlarının kontrolünü sağlamaları ve HACCP pişirme verilerini kayıt altında tutabiliyor olmaları bunlardan sadece bir kaçı” diyor.

ConnectedCooking’i pişirme sisteminiz kurulduğunda hemen kayıt olabileceğiniz gibi daha sonra herhangi bir zamanda da ücretsiz kayıt olup, pişirme sistemlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Sonrasında da sahip olduğunuz olanakların keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için: Connectedcooking.com/tr_tr/ web sitemizi ziyaret edebiliriz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha