13 Ağustos 2020, Perşembe

RATIONAL 1 milyonuncu buharlı kombi fırını kutladı

RATIONAL 1 milyonuncu buharlı kombi fırını kutladı
Endüstriyel mutfaklarda sıcak yemek hazırlama konusunda dünya çapında pazar ve teknoloji liderlerinden olan RATIONAL, bir milyonuncu buharlı kombi fırını üreterek etkileyici başarıya imza attı. Ünite, Münih’teki Hofbräuhaus’a kurulmadan önce dünya turuna çıkıyor.

RATIONAL’in 1 milyonuncu cihazı da aslında, Landsberg am Lech’teki üretim tesislerinde her gün üretilen cihazların aynısı, gayet normal bir SelfCookingCenter ünitesi. Fakat şirket geçmişinde özel bir yere sahip olacak. Ne de olsa bir milyonuncu ünite. RATIONAL Teknikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Peter Wiedemann, “Bu, RATIONAL için bir kilometre taşıdır” açıklamasını yapıyor. Siegfried Meister 1973’te şirketi kurduğunda, şirketin kısa süre içinde bu kadar büyük bir başarı kazanacağını kimse düşünememişti. Şirketin kuruluşundan daha üç yıl sonra ilk buharlı kombi fırın üretildi ve o zamandan beri bu teknoloji sürekli olarak geliştirildi. Günümüzde tüm dünyada her gün 130 milyondan fazla yemek, RATIONAL ünitelerinde hazırlanıyor.

Buharlı kombi fırın dünya turuna çıkıyor

Bu başarının sırrı, müşteri odaklı yaklaşım ve uzmanlaşma. Landsberg’deki fabrikada çalışanlar ilk günden itibaren, tüm dünyada endüstriyel mutfaklarda çalışan insanlara mümkün olan en fazla yararı sağlamaya konsantre oldular. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Peter Stadelmann, “Bizim için bir kilometre taşı olan bu anı çalışanlarımızla birlikte kutlamak istiyoruz” diyor. O yüzden bir milyonuncu buharlı kombi fırının dünya turuna çıkarılıp dünyanın her yerindeki en önemli fuarlarda sergilenmesine karar verildi. Cihaz, altın düğmesinin üzerinde yazan 1.000.000 sayısından ve kişiselleştirilmiş kontrol ekranından kolayca ayırt edilebiliyor. Stadelmann, “SelfCookingCenter ünitesi, Hofbräuhaus’a gidecek. O yüzden, buranın logosunu kontrol ekranına görünür bir şekilde yerleştiriyoruz” diyor. SelfCookingCenter ünitesi Octoberfest’den sonra Hofbräuhaus’taki yerine kurulacak.

Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Markus Paschmann, “Tüm dünyada teknolojimizden yararlanabilen yaklaşık dört milyon endüstriyel mutfak tanıyoruz. Bu, bizim için motive edici bir sayı. RATIONAL ünitelerinin kullanıldığı mutfakların oranı sürekli olarak artsa bile hala sunduğumuz müşteri yararlarıyla etkilemek istediğimiz çok sayıda insan var” diyor.

rational-online.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha