24 Şubat 2020, Pazartesi

RATIONAL’den yeni servis paketleri

RATIONAL’den yeni servis paketleri
Artık RATIONAL’dan bir pişirme cihazı satın alan kullanıcılar, ayrıca çok sayıda ücretsiz hizmetten de yararlanabiliyor. Artık bu hizmet yelpazesini daha da genişleten firma, yeni RATIONAL hizmet paketleriyle kullanıcıya, aylık sabit ücret karşılığında, yüksek işletim güvenliği, dolayısıyla maliyetten önemli ölçüde tasarruf sağlayan ek hizmetler sunuyor.

Otomobillerde çoktandır standart uygulama olmakla birlikte yemek sektöründe üreticilerin çoğunlukla tasarruf etmeyi tercih ettiği bir hizmet; düzenli cihaz servis hizmeti. Nasıl ki bir otomobil sürekli kullanıldığında fren balataları eskirse, bir buharlı kombi fırında da sızdırmazlık elemanları veya hava filtresi düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir. Çünkü önleyici cihaz bakımları, cihazlardan optimum şekilde yararlanmaya ve kullanım ömrünü uzatmaya yardımcı oluyor.

RATIONAL bu bağlamda müşterilerine daha fazla destek olmak istediğinden, yeni bir hizmet sunuyor; RATIONAL servis paketleri. Müşteri, aylık sabit ücret karşılığında, seçilen paketin içerdiği bütün hizmetlerden yararlanabiliyor. Müşterinin ihtiyaçlarına uyarlanmış, üç farklı çeşit mevcut. Pişirme ünitesi ne kadar çok saat boyunca kullanımda olursa, bakım ihtiyacı ve dolayısıyla paketteki entegre hizmetler de o kadar fazla oluyor. Premium pakette yıllık muayenenin yanı sıra çok yıpranan parçaların değiştirilmesi ve onarım, ayrıca 24/7 servis çağrı merkezinden yararlanma olanağı da bulunuyor. RATIONAL’ın tüm dünyada 1.100’den fazla sertifikalı servis ortağı faaliyet gösteriyor. Bunlar sadece yerinde kapsamlı destek vermekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilere hangi servis paketinin onların kullanım şekline daha uygun olduğu konusunda yol gösteriyor. RATIONAL Technical Services GmbH Sorumlu Müdürü Hans-Werner Albrecht, “Servis ortaklarımız mükemmel eğitim almıştır, düzenli olarak denetimden geçer ve bakım işlemlerine son derece hakimdir” açıklamasını yapıyor.

Pişirme cihazlarında uzman olan şirket, bütün müşterilerin en başından itibaren ve ürünün kullanım ömrü boyunca, RATIONAL ile olan iş ortaklıklarından mümkün olan en iyi şekilde yararlanabilmesi için uğraşıyor. Albrecht sözlerine, “Catering sektöründe şimdiden yeni servis paketlerimizle ilgili olumlu geribildirimler aldık” diye devam ediyor ve ekliyor: “Cihazlarımızı kullananlar özellikle bakım masraflarının planlanabilir ve standartlaştırılmış olmasından ve ünitelerin kullanım dışı kaldığı sürelerin minimuma indirilmesinden memnun.”

www.rational-online.com/tr_tr/home/

Yorum Yaz

 
 
  captcha