RATIONAL, toplu yemek üreticileriyle Gastronometro’da buluştu

RATIONAL, toplu yemek üreticileriyle Gastronometro’da buluştu
RATIONAL tarafından Gastronometro’da düzenlenen yemek davetinde İstanbul toplu yemek üretici firmalarıyla biraraya geldi.

Profesyonel mutfaklar için hizmet veren RATIONAL, 02.07.2019 tarihinde Gastronometro’da düzenlediği akşam yemeğinde toplu yemek sektörü yöneticileri ve şeflerini ağırladı. RATIONAL yöneticileri, toplu yemek sektörünün her zaman gelişmekte olduğunu bunun da teknolojiyle bütünleştiğinde firmalara sağlayacağı avantajlardan bahsetti.

RATIONAL Kurumsal Şefi Melih Kümbüloğlu RATIONAL’in toplu yemek sektörüne sağladığı avantajları şöyle anlattı: "Siz sadece tek bir tuşa basıyorsunuz ve bittiğinde ürününüzü fırının kapısını açarak alıyorsunuz. Fırınların ürünü koyduğunuz zaman sıcaklığı, nemi ve pişirme süresini ayarlama özelliğine sahiptir. 30 kişiye mi yoksa binlerce kişiye mi yemek hazırladığınız da hiç fark etmez. Her mutfak ekibinin istediği gibi mutfakta size kullanım kolaylığı, hız ve istediğiniz yemek kalitesine ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede hem paradan hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyorsunuz. Kendi kendini otomatik temizleme özelliği sayesinde kiri ve kireci algılayarak temizleme için ihtiyacınızın olan işlemi size öneriyor ve gerçekleştiriyor. Ayrıca sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve servis hizmetleriyle de her zaman sizin yanınızda.” Öte yandan, toplu yemek sektörünün yöneticileri ve şeflerinin ağırlandığı yemek davetinde, RATIONAL fırınlarda pişirilen ürünleri katılımcılara ikram edildi.

rational-online.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha