28 Mayıs 2022, Cumartesi

Crowne Plaza Ankara, IHG’nin en büyük ödülünü aldı

 Crowne Plaza Ankara, IHG’nin en büyük ödülünü aldı
Dünya genelinde 5 binden fazla otelle hizmet veren Uluslararası InterContinental Hotels Group üyesi Crowne Plaza Ankara oteli, IHG tarafından her yıl düzenlenen Star Awards gecesinde’CEO özel Ödülüve Yılın En İyi Satış Ekibi’ ödüllerini alarak 2017 yılında göstermiş olduğu üstün performansı bu ödüllerle taçlandırdı.

CEO özel Ödülünü; Bülbüloğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Önder Bülbüloğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Berker Bülbüloğlu ve Otelin Genel Müdürü Uğur Bür; Intercontinental Hotels Groups Managing Director’i Karin Sheppard’in elinden beraber aldılar.

Crowne Plaza Ankara’ya iki ödül birden

Her yıl Avrupa’nın farklı bir kentinde yapılan ödül töreni bu yıl Londra’da OneMaryleboneVenue’da yapıldı. CEO özel ödülü (Managing Director Award); IHG grubunun tüm markaları arasından hem çalışanlarının hem de misafirlerinin beklentilerinin ötesinde hizmet ve üstün performans gösteren bir otele; yenilik, yaratıcılık, fark yaratan ve otel hedeflerinin tümünü yakalamaları sonucunda veriliyor. Yılın satış ekibi ödülü ise Crowne Plaza Ankara’nın satış ekibinin 2017 yılı içerisinde gösterdiği üstün performans ve Avrupa kıtasındaki oteller arasında yaptıkları gelir, doluluk ve karlılık gibi oranlar göz önüne alınarak veriliyor.

Uğur Bür yaptığı açıklamada, “Daha önce Kavaklıdere’deki Holiday Inn otelimizle iki kere ödül almıştık. Fakat grubumuza yeni kattığımız otelimiz Crowne Plaza Ankara ile aldığımız bu ödül çok özel” dedi, Bür; IHG’nin en prestijli ve en önemli ödülünü alarak, kendilerinin otelin son dokuz yılda yapmış olduğu en iyi performansı yapmalarının; 2017 yılında sundukları hizmet ve yarattıkları farkla ispat ettiklerini ve başarılarının uluslararası standartlar çerçevesinde de kanıtlamanın haklı gururunu yaşadıklarını, bu yıl bu ödülleri ülkemize getirmekten dolayı da duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bülbüloğlu Holding olarak otelcilik alanında fark yaratmaya ve ilk olmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yaz

 
 
  captcha