19 Haziran 2024, Çarşamba

Crystal Hotels tatilcileri ve yabancı misafirler çifte bayram yaşayacak

Crystal Hotels tatilcileri ve yabancı misafirler çifte bayram yaşayacak
Kilit Hospitality Group (KHG) turizm markası Crystal Hotels zincir otelleri bayram tatilcileri ve otel misafirlerine ilginç bayram sürprizleri hazırladı.

Kemer, Beldibi, Belek, Manavgat, Side, Bodrum ve Kapadokya’da en konforlu, en iyi aile ve en çevre dostu ödüllü otellere sahip Crystal Hotels, bayram tatilcileri ve otel misafirleri için Ramazan Bayramı’nda birbirinden eğlenceli aktiviteler hazırladı. Çocuklu aileler başta olmak üzere herkesin tatil arayışındaki ilk tercihlerinden biri olan Crystal Hotels, misafirlerine tatilin uzamasıyla birlikte bayramda çifte tatil yaşatmayı hedefledi.

Türk Mutfağı'ndan dünya mutfaklarına, fasıl gecelerinden yabancı şovlara, sokak lezzetlerine, birbirinden lezzetli konserlere ve amfitiyatrolarda çok sayıda sürpriz aktiviteye kadar konuklarına bayram coşkusu sunacak olan Crystal Hotels, otelde misafir yabancı konuklarla Ramazan Bayramı tatili için Crystal’i seçen tatilcilere çok özel programlar hazırladı. Misafirleri geceleri disko ve canlı müzik seçeneğinin yanında, Türk geceleriyle çok özel partiler ve şovlar bekliyor olacak. Akdeniz manzaralı odaları, ödüllü ve eğlence dolu Aquapark'ları, çok girişli geniş havuzlarıyla unutulmaz bir bayram tatili sunuyor. Crystal Hotels’de çiçek pasajı konsepti, bayramın son günü eğlencenin doruğa çıkacağı gala geceleri, amfitiyatrolarda Legend Movie Dance Show, çocuklar için mini kulüplerde el becerileri, hamur oyunları ve kum boyama etkinlikleri, çocuklara özel havuzlar, özel yiyecek ve içecekler tatilin sürprizleri olacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha