20 Haziran 2024, Perşembe

Eczacıbaşı Profesyonel’den Turizm Haftası’nda ‘birlik’ mesajı

Eczacıbaşı Profesyonel’den Turizm Haftası’nda  ‘birlik’ mesajı
Her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası özelinde açıklama yapan Eczacıbaşı Profesyonel, işletmelere bu süreci hep birlikte, çok daha güçlü bir şekilde aşacakları mesajını verdi. Küresel Yeni Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz şu günlerde her sektörde olduğu gibi turizm sektöründe de değişimin kaçınılmaz olduğunu söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, “Hijyenin hem bireysel sağlığımız hem de toplum sağlığı için kritik bir öneme sahip olduğu bu günleri hijyen ve kaliteden taviz vermeden, el birliği ile aşacağız” dedi.

Ev dışı tüketim sektörünün önemli çözüm ortaklarından Eczacıbaşı Profesyonel, Yeni Koronavirüs salgını nedeniyle sezona henüz başlangıç yapamayan turizm ve hizmet sektörüne dayanışma çağrısında bulundu. Eczacıbaşı Profesyonel’in kuruluşundan bugüne toplumun temel sağlık ve hijyen ihtiyaçlarını ön plana alan bir anlayışla hizmet verdiğini söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, “Yüksek kalite ve hizmet standartları ile ülkemizde 10 binden fazla işletmeye A’dan Z’ye profesyonel çözümler sunuyoruz. Yaşadığımız bu zorlu süreçte de turizm sektöründe hizmet veren tüm paydaşlarımıza, temizlik ve hijyen anlamında, elimizden gelen desteği vermek için hazırız” açıklamasını yaptı.

“Birlikte üstesinden geleceğiz”

Sektörde hizmet eden tüm sektör çalışanlarının Turizm Haftası’nı kutlayan Özbilgin, “Yeni Koronavirüs salgını dolayısıyla daha fazla gündemimizde olan hijyen ve temizlik konusunda Eczacıbaşı Profesyonel olarak çözüm üretmeye ve sunmaya aralıksız devam ediyoruz. Gerek sürekli güncellediğimiz ürün ve çözümlerimiz gerekse de sunduğumuz online/uzaktan eğitimlerle sektör profesyonellerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu sürecin de hep beraber güçlü bir şekilde üstesinden geleceğiz” dedi.

Yorum Yaz

 
 
  captcha