Gastronomi Turkey by Rafine çıktı

Gastronomi Turkey by Rafine çıktı
Rafine Medya olarak, dinamik ve güncel yapımızı sektörel tecrübemizle birleştirdik ve ortaya özgün içerikler sunan yepyeni bir dergi çıktı: Gastronomi Turkey by Rafine... Sektöre yeni bir dergi kazandırmanın haklı gururunu yaşıyor ve bu haberi sizinle paylaşıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 20 yılı aşkın yayıncılık tecrübemizle hayata geçirdiğimiz Gastronomi Turkey by Rafine, horeca ve turizm sektörlerindeki tüm güncel haberlerle iki ayda bir yayımlanacak.

Büyük bir heyecan ve emekle hazırladığımız ilk sayımızı, özel röportajlar ve sektörün güncel haberleriyle kurguladık. Günümüzün en önemli konuları olan hijyen ve dijitalleşme konularına odaklanarak sektörün uzman firmalarını sayfalarımıza taşıdık. Pandemi nedeniyle zor günler geçiren işletmeler bizim için çok önemliydi; dolayısıyla tüm tedbirlere harfiyen uyan mekan ve otellerin son dönem çalışmaları da yeni sayımızda yer aldı.

Yakın zamanda hepimizi gururlandırarak Michelin Yıldızı kazanan Türk Şef Ahmet Dede ile keyifli bir röportaj yaptık; başarısını ve çalışmalarını konuştuk. Ülkemizin önde gelen şefleri ve birbirinden şık tabakları da sayfalarımızı süsledi. Diğer bir özel çalışmamız ise bakır ürünler konusunda çıtayı yükselten Soy ile oldu. Markanın üretim alanını ziyaret ederek ürünlerin hayata geçme serüvenine eşlik ettik.

Tüm bunların yanında dijital platformlarda gerçekleştirilen etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim konularında da güncel haberlerle sayfalarımızı zenginleştirdik. Ülkemizde gelişen kahve sektörüne odaklandık ve bu konuda başarılı girişimlere dergimizde yer verdik. Türk kahvesi konulu yazı dizimizin ilki de içeriğimizde yer aldı. Yeme-içme sektörüne çözümler sunan ürünlerle hazırlanan tarifler, dergideki keyifli çalışmalarımızdan oldu.

İçinde bulunduğumuz zor dönemde yeme-içme ve turizm sektörünün yanında olmaya devam ederek tüm yenilikleri sayfalarımıza taşımayı sürdüreceğiz. Girişimler, sosyal sorumluluk çalışmaları ve sektörü ilgilendiren tüm yenilikler de her zaman merceğimizde olacak...

Gastronomi Turkey by Rafine Dergisi'ni e-dergi formatında incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
https://rafinedergi.gastronomiturkey.com/1/

Heyecanımıza ortak olduğunuz için teşekkür eder, iyi okumalar dileriz...

Yorum Yaz

 
 
  captcha