22 Mayıs 2024, Çarşamba

Göçmen Artisan Bakery’nin Galata Şubesi açıldı

 Göçmen Artisan Bakery’nin Galata Şubesi açıldı
İstanbul'un tarihi ve bohem atmosferiyle ünlü Galata bölgesinde bulunan Göçmen Artisan Bakery, yaz sezonunu karşılamak için kapılarını yeni bir terasla açıyor. Boğaz Köprüsü'nden Haliç’e kadar uzanan nefes kesen manzarasıyla, Galata Kulesi'ne adeta dokunabileceğiniz kadar yakın olan mekan, dünya lezzetlerini tarihi bir dokuda buluşturuyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren misafirlerini ağırlayan Göçmen Artisan Bakery’nin Galata Şubesi, güne enfes bir kahvaltı ile başlama imkanı sunuyor. Kahvaltıda Göçmen böreği, organik yumurta ile hazırlanan çeşitli omletler, taze kruvasanlar, granolalar, ekmek üstü lezzetler ve özenle hazırlanmış sandviçler menüde yer alıyor.

Göçmen Artisan Bakery’nin yeni terası muhteşem manzarasıyla sadece kahvaltı için değil, aynı zamanda kahve ve çay keyfi için de mükemmel bir altenatif sunuyor. Boğazdan Haliç’e kadar uzanan bu benzersiz manzarayı izlerken, İstanbul'un mistik havasını soluyarak taze demlenmiş çayınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ve özenle seçilmiş kahve çekirdekleriyle ünlü İlly markasının kahveleri de, terasın huzurlu ortamında keyifli sohbetlere eşlik ediyor. Kahvenin eşlikçileri ise Avrupa'nın klasik tatlılarından Victoria pasta, Sachertorte, creme puff, Paris brest, cinnamon roll, Swiss roll oluyor.

Öğle ve akşam saatlerinde ise dünya mutfağının en özel lezzetleriyle buluşmak mümkün. Göçmen Artisan Bakery'nin uzman şefleri tarafından hazırlanan yemekler, damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Fish&chips, Rumeli ızgara köfte, Hint usulü tavuk burger, Portekiz usulü ızgara tavuk, Lübnan falafel, Kayseri Mantısı gibi klasikler mekanın ustalıkla işlenmiş menüsünde yer alıyor.

Galata Kulesi'nin ışıklarının yansımasında yemek yemenin keyfini yaşamak isteyen herkesi Göçmen Artisan Bakery’nin Galata Şubesi'ne 07.00 - 23.00 saatleri arasında bekliyoruz.

https://gocmen.co/

Yorum Yaz

 
 
  captcha