22 Temmuz 2024, Pazartesi

NG Hotels; bayramda ailece keyifli tatilin adresi

NG Hotels; bayramda ailece keyifli tatilin adresi
Ailece keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Afyon ve NG Sapanca, Kurban Bayramı’nda yine tatil severlerin aranan rotası… NG Sapanca ve NG Afyon, sağlıklı yaşamdan, kültür turuna, yeni lezzetlerden, eğlenceye sunduğu hizmetlerle misafirlerine keyifli bir bayram yaşatacak.

Doğanın iyileştirici gücüyle konuklarına eşsiz bir deneyim sunan NG Sapanca, bayramda dinginlik ve eğlenceyi bir arada arayanların tercihlerinden oluyor. Dinginlik arayanlar otelin içerisinde yer alan sessiz havuz, Sapanca gölü bisiklet turu ve doğanın içinde yapabilecekleri yürüyüş alanlarıyla huzurlu bir tatilin kapılarını aralarken, eğlenceli vakit geçirmek isteyen aileler NG Sapanca’nın içerisinde yer alan havuz, aquapark, tenis, mini golf ve okçuluk gibi birçok aktiviteden faydalanabiliyor. Doğanın içinde saklı bir cennet olan NG Sapanca, tertemiz havası, lezzetli yemekleri, World Luxury Awards’dan En Lüks Doğa Oteli ve En Lüks Resort Spa’sı sahibi Aliva Spa’sı olmak üzere iki farklı kategoride yer alan ödülü ile şehirden uzaklaşmak isteyen misafirlerini Kurban Bayramı’nda cezbedecek.

Çocukları için farklı bir bayram tatili deneyimi yaşatmak isteyen ailelere de NG Sapanca, merkezinde doğanın olduğu bir deneyim fırsatı sunuyor. Japonya’da doğan ve Türkiye’de NG Sapanca’da uygulanan “Orman Terapisi” ile ebeveyn ve çocuklar, şehrin stresini doğada atarak, beden ve ruhlarını bu bayramda dinlendirebilecek.

NG Afyon’da ailece bayram coşkusu

Yaz sıcağında ferah bir tatil vaat eden NG Afyon, Kurban Bayramı’nda da konukları için çok özel fırsatlar sunuyor. Dokuzu termal, 16 açık ve kapalı havuzu, Afyon’un en büyük aquaparkı, havuz başında barbekü keyfi, eğlence merkezi, her akşam canlı müzik dinletileri ve termal mucizesi Aliva Spa ile NG Afyon bayrama hazır…

Kurban Bayramı’nın vazgeçilmezi olan etli yemekler NG Afyon’un şeflerinin bayrama özel hazırladığı menüleri ile konuklarına adeta bir lezzet şöleni yaşatacak.

http://nghotels.com.tr/

Yorum Yaz

 
 
  captcha