Paskalya Ruhunu Conrad İstanbul Bosphorus’un kahvaltısıyla yaşayın

Paskalya Ruhunu Conrad İstanbul Bosphorus’un kahvaltısıyla yaşayın
Conrad İstanbul Bosphorus’un, 270 derece benzersiz İstanbul manzarası sunan mekanı Summit Bar&Terrace sizi Paskalya ruhunu sevdiklerinizle en iyi şekilde yaşamanız için 1 Nisan Pazar sabahı Paskalya Kahvaltısı’na davet ediyor.

Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul Boğazı’na hakim manzarasıyla unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, bu yıl Paskalya Pazarı’nda Boğaz’ın en güzel manzarasını sunan mekanı Summit Bar&Terrace’da misafirlerine Paskalya Kahvaltısı sunuyor. Conrad İstanbul Bosphorus 270 derece benzersiz İstanbul manzarası sunan Summit Bar&Terrace’da gerçekleşecek Paskalya temalı kahvaltıya Paskalya’nın ruhunu keyifli bir ortamda sevdikleriyle yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

Paskalya Bayramı’nın kapsadığı Paskalya Pazarı, her yıl bahar ekinoksunun ardından oluşan ilk dolunay görüldükten sonra gelen Pazar günü kutlanır. Bu yıl Paskalya Bayramı 30 Mart-2 Nisan tarihlerinde, Paskalya Pazarı ise 1 Nisan günü kutlanacak. Conrad İstanbul Bosphorus, bu güne özel lezzetlerin yanı sıra çocuklar için yumurta boyama etkinliğiyle 10:00-15:00 saatleri arasında keyifli bir Paskalya Kahvaltısı için sizi Summit Bar&Terrace’a davet ediyor. 0- 6 yaşın ücretsiz, 6-12 yaşın yüzde 50 indirimli olduğu Paskalya Kahvaltısı kişi başı 110 TL.

İletişim: 0530 173 05 96

Yorum Yaz

 
 
  captcha