İntema Yaşam’da kahvaltı kültürünün öne çıkan lezzetleri paylaşıldı

İntema Yaşam’da kahvaltı kültürünün öne çıkan lezzetleri paylaşıldı
İntema Yaşam, 2018 takviminin ilk özel etkinliği kapsamında, Türkiye’nin önde gelen yeme içme ve gurme yayınlarını ağırladı. İntema Yaşam Akademi Şefi Efe Çakıroğlu, günümüzdeki farklı kahvaltı kültürlerinin öne çıkan lezzetlerinden bahsetti. İntema Yaşam’ın “Kirala&Pişir Mutfak” konsepti içerisinde bulunan İntema Baz:Biz mutfağının keyifli atmosferinde, besleyici bilgiler ve kahvaltıya dair tüyolar paylaşıldı.

İntema Yaşam, eviniz için seçebileceğiniz mutfak markalarından Kirala&Pişir Mutfak’lara, yemek atölyelerinden restoran ve kafelere, mutfak gereçlerinden sofra aksesuvarlarına kadar keşfedilecek çok şeyi bir arada sunuyor. İntema Yaşam’da yer alan “Kirala & Pişir Mutfak” konsepti, evde yapılan organizasyonları dışarıya taşıyor, ilginç deneyimler yaşatarak etkinlikleri eğlenceli saatlere dönüştürüyor.

İntema Yaşam, 2018 takviminin ilk özel etkinliği kapsamında önde gelen yeme içme ve gurme yayınlarını ağırladı. 9 Ocak Salı günü gerçekleşen etkinlikte, İntema Yaşam Akademi Şefi Efe Çakıroğlu, günümüz kahvaltı kültürünün en özel lezzetlerine değindi. Bütünsel bir anlayışla yemek ve mutfak ilişkisini birleştiren İntema Yaşam, kahvaltı kültürünün benzeyen ve değişen özeliklerini, “Kirala & Pişir Mutfak”lar arasında yer alan, sıcaklığı ve konforu aratmayacak tasarımıyla duygusal bir bağ kurduran İntema mutfağının keyifli atmosferinde katılımcılarla paylaştı.

Bir sofranın etrafında toplanmak isteyenler İntema Yaşam’da

İntema Yaşam, dünyada bir ilk olarak hayata geçirdiği “Kirala & Pişir Mutfak” konseptiyle ev dışında yeni bir mutfak deneyimi yaşamak isteyenlere şık bir mekan ve farklı bir deneyim sağlıyor. Kirala & pişir mutfaklar iki seçenek sunuyor. Ziyaretçiler kendi getirdiği veya İntema Yaşam’dan temin ettiği malzemelerle istediği yemeği arkadaşlarıyla birlikte pişirme ve yeme imkanı buluyor. Öte yandan “şefle kirala & pişir” seçeneği ile İntema Yaşam Akademi’deki deneyimli şeflerin özel olarak oluşturduğu mönülerden biri tercih ediliyor ve şef size özel olarak yemek hazırlarken size de izleme fırsatı sunuyor. 6-8 kişi olarak kullanılabilen mutfaklar, ziyaretçilerin belirlediği üç saatlik kiralama süresiyle Biletix’ten ya da İntema Yaşam mağazasından satın alınabiliyor.

Öte yandan İntema Yaşam, birlikte pişirmeyi seven, yeni bir şeyler öğrenmek, denemek ve kendi evinin şefi olmak isteyenleri de İntema Yaşam Akademi’nin keyifli yemek atölyelerinde buluşturuyor. Profesyonel şefler eşliğinde mevsimsel, yerel ve iyi beslenme yöntemlerini, öğreten eğitimler düzenleniyor.

www.intemayasam.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha