Kuşkonmaz Vadisi Şişhane’de ilk dükkanını açtı

Kuşkonmaz Vadisi Şişhane’de ilk dükkanını açtı
Eskişehir’de İyi Tarım Uygulamaları Standartları’nda üretim yapan Kuşkonmaz Vadisi, Şişhane’deki kuşkonmaz dükkanıyla bir ilke imza atıyor.

Mart ayından Eylül sonuna kadar taze ve yerli üretim kuşkonmaz sunan Kuşkonmaz Vadisi Dükkan’da bu lezzeti tüm yıl yaşamak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuyor. Kuşkonmaz tutkunları, bahara kadar kuşkonmaz çorbasından kuşkonmaz reçeline, kuşkonmazlı makarnadan kuşkonmaz konservesine kadar farklı lezzetleri deneyebilir.

Kuşkonmaz Vadisi dükkanında ziyaretçileri kapıdan girince önce büyük bir kuşkonmaz bitkisi müşterileri karşılıyor. Dükkanda kuşkonmazlı lezzetlerin yanı sıra kuşkonmazlı tarif kitabından soyucuya, kuşkonmaz pişirme tenceresinden parmesan rendesine kadar farklı seçenekler de yer alıyor. Kuşkonmaz severler için dükkandaki büyük sürpriz ise kuşkonmaz fidesi de satılıyor olması.

Antik çağlardan beri insanlar tarafından bilinen ve tüketilen değerli bir besin, folik asit ve vitamin içeriğiyle afrodizyak özelliğiyle bilinen vücut sisteminde detoks görevi gören kuşkonmaz ürünleri, kuşkonmaz dükkanında lezzet düşkünü müdavimlerini bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha