20 Haziran 2024, Perşembe

Festivalin en lezzetli hali Eataly’de

Festivalin en lezzetli hali Eataly’de
Manifestosunda iyi yemeğin insanları birleştirdiğini vurgulayan lezzet düşkünlerinin yaşam alanı Eataly, baharın gelişini festival tadında bir hafta sonuyla karşılıyor. Geleneksel hale gelen festival bu yıl 14-15 Nisan tarihlerinde yeniliklere hayatında her zaman yer açanları ve özel zevklerinin peşinden gidenleri bir araya getiriyor.

Şehrin cazibe merkezi Eataly İstanbul’da benzersiz tatlarla dolu iki gün sizleri bekliyor. Pek çok farklı katılımcının yer alacağı festivalde, misafirler nefis tadımlıklarla özel lezzetleri keşfederken aynı zamanda ürünler hakkında da bilgi sahibi olacaklar.

14-15 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek festivalde İtalyan lezzetlerinden yöresel lezzetlere birbirinden özel tatlar misafirlerin beğenisine sunulacak. İki gün boyunca sürecek lezzet şölenine hem yetişkinler hem de çocuklara özel yapılacak çeşitli aktiviteler de eşlik edecek. Büyülü İtalyan melodilerinin Eataly’i saracağı bu hafta sonunda yemek tutkunları, Eataly Market’te festivale özel indirimler ve kampanyalardan yararlanacak.

Festivalin en lezzetli halini Eataly’de yaşamak isteyenler, bu hafta sonu 7.si gerçekleşecek Eataly Fest’e uğramayı unutmayın!

Yorum Yaz

 
 
  captcha