Gloria Verde Resort kapılarını açıyor!

Gloria Verde Resort kapılarını açıyor!
Antalya’nın favori tatil beldelerinden Belek’te Sporu, sağlığı ve doğayı misafirperverliği ile harmanlayarak beğeniye sunan Gloria Verde Resort 2 Nisan’da kapılarını açıyor. Konaklama, yeme-içme, dinlenme, eğlenme, masaj ve golf gibi her alanda yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile Gloria Verde Resort; sunduğu rüya gibi bir tatil deneyimi ile bu yaz da cazibesini koruyor.

Türkiye’nin büyük otel gruplarından Gloria Hotels & Resorts bünyesinde olan Gloria Verde Resort; 2021 İlkbahar – Yaz sezonu için kapılarını açıyor. Standart oda, Junior Suit, Suit, Family Suit, Deluxe Suit, King Suit, Select Villa ve Presidental Villa türündeki farklı büyüklüklerdeki konaklama alanlarıyla seçimi misafirlere bırakıyor. Her tarza uygun oda ve villalar tüm ihtiyaçların en konforlu şekilde karşılanabileceği şekilde dizayn edilerek memnuniyet yaratıyor.

Doğa ile iç içe olan otelin mutfağı Türk, Fransız, Uzakdoğu ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleriyle donatılıyor. Ana restoranı ile birlikte cafe-barı ve A La Carte olmak üzere toplamda 8 yeme-içme mekanı bulunuyor. İçerisinde yer alan havuzları, aqua parkı ve beach’i ile eğlenerek serinlemenin alternatiflerini sunuyor. Deneyimli ellerin uzmanlığı ile masaj ve bakım uygulamaları ile dinlenmenin ve yenilenmenin en huzurlu yolunu sunuyor.

Çocukların hayal dünyası Gloria Verde Resort’te yeniden canlanıyor

Gloria Verde Resort içerisinde yer alan Gogi Kids Club 4-12 yaş arasındaki çocuk misafirlerine güvenli, eğlenceli ve öğretici bir tatilin kapılarını açıyor. Kostümlü oyunlar, Hazine Avı, Banana, Balon Rallisi Doğa Keşfi gibi öğretici oyunlar çocukları eğlendiriyor, sosyalleştiriyor, öğretiyor ve bu arada ebeveynlere mini bir dinlenme molası sunmuş oluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha