04 Temmuz 2020, Cumartesi

Happy Moon’s ilk havalimanı şubesini Sabiha Gökçen'de açtı

Happy Moon’s ilk havalimanı şubesini Sabiha Gökçen'de açtı
Türkiye’de büyük porsiyonları, uygun fiyata, konforlu ortamlarda sunmayı ve lüksü erişilebilir hale dönüştürmeyi ilke edinen Happy Moon’s Cafe, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı giden yolcu katında İtalyan, Meksika, Amerika ve Türk lezzetlerinden oluşan mönüsü ve 24 saat devamlı işleyen yapısıyla hizmet verecek.

20 yıldır bilgi ve deneyimle sektöründe ilkleri gerçekleştiren Happy Moon’s Cafe, 21 Haziran tarihi itibariyle ailesine yeni bir şube daha kattı. Yeni şube; insanların gelip sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra kahvelerini ve soğuk içeceklerini içebilecekleri, 20’nin üzerinde günlük üretilen pastalardan yiyip yolculuk öncesi iyi vakit geçirebilecekleri bir adres olacak. Sabiha Gökçen havalimanında açılan Happy Moon’s işletmesini, dünya çapındaki havalimanlarında ve otoyollarda yenilikçi yemek mekanları yaratan lider işletme HMSHost firması üstlendi. HMSHost dünyanın en büyük gıda ve içecek hizmetleri sağlayıcısı Autogrill Group bünyesinde bulunmakla birlikte, dünya çapında 57 binden fazla çalışanı ve yıllık 4,6 Milyar Euro satışla, seyahat edenlere yerel, bölgesel ve uluslararası markaların benzersiz bir karışımını sunuyor.

Happy Moon's’un Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı giden katındaki açılışına Happy Moons Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, HMSHost International- Operations Start-upDirector Europe &Africa Paul Cieraad, HMSHost International- Sabiha Gökçen Genel Müdürü Hasan Dumrul, Happy Moon’s Genel Müdürü Kadir Kutluay, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (İSG) Ticari İşler Direktörü Yücel Ecer, İSG Yiyecek İçecek Servisleri Müdürü Ahmet Çam ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Sabiha Gökçen Havalimanı şubemiz ilk havalimanı mağazamız olarak açıldı ve bu şubemiz için havalimanlarında yeme-içme sektöründe çok tecrübeli olan HMS Host ile çalışmış olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Happy Moon’s Sabiha Gökçen şubesi 800 metrekarelik alanıyla kapalı alan içinde insana bahçe havasını yaşatan yeni konseptinde330 kişilik oturum alanına sahip. Havalimanlarında açılan yeme-içme yerlerine kıyasla biz en büyüklerden birini açtık. Yeni şubemiz 80 kişilik deneyimli, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş eğitimli kadrosuyla misafirlerini ağırlayacak. Sabiha Gökçen Havalimanı, tercih edilirliği yüksek bir havalimanı olmasıyla birlikte son zamanlarda buraya ilgi daha da arttı. Biz de bu gelişmelerle yeni mağazamızı Sabiha Gökçen Havalimanı’na açmayı planladık. HMSHost gibi büyük ve global bir firmayla işbirliği yaparak da bu açılışı gerçekleştirmekten mutluyuz. Bu bizim için Dünya havalimanlarına açılmak için bir adım, bir başlangıç olacak” dedi.

Açılışta HMSHost International adına konuşma yapan Operations Start-up Director Europe & Africa Paul Cieraad, "HMSHost International olarak dünyanın sayılı havalimanlarında gıda işletmeciliği yapıyoruz ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Happy Moon’s markasıyla ortaklığımızdan dolayı çok mutluyuz. Happy Moon’s Grup ile olan işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Markanın müdavimlerinin ve lezzet severlerin yolculuk öncesi buluşma yerleri bundan böyle Happy Moon’sSabiha Gökçen Havalimanı olacak" dedi.

Yorum Yaz

 
 
  captcha