22 Mayıs 2024, Çarşamba

S2000, dry aged dolaplarıyla ünlü steakhouse’larda

S2000, dry aged dolaplarıyla ünlü steakhouse’larda
Endüstriyel mutfak sektörünün öde gelen firmalarından S2000, özel olarak geliştirdiği dry aged dolaplarıyla, Türkiye’nin ünlü steakhouse restoranlarının çözüm ortağı oluyor.

Dry aged dolaplar, etin 21-28 gün arasında özel şartlarda bekletilerek yumuşatılmasını sağlayan soğuk dolaplardır. Sıcaklık, nem, hava akımı ve yalıtım şartlarının tümünü, gerekli ve sabit değerde tutabilen soğuk dolaplar, tam olarak dry aged dolap olarak sayılıyor.

Endüstriyel mutfak sektörünün öde gelen firmalarından S2000, özel olarak geliştirdiği dry aged dolaplarıyla, Türkiye’nin ünlü steakhouse restoranlarının çözüm ortağı oluyor. Nusret, Şazeli, Sultan Şef, Özgür Şef ve Butcha gibi tanınmış et restoranlarına hem dry aged dolaplarıyla hem de mutfak projeleriyle destek veren S2000, aynı zamanda dry aged dolaplarını, Türkiye’de üretmeye başlayarak sektöre öncülük etmiş bir firma…

Dry aged dolap üretiminde özel tasarımlar gerçekleştirebilen S2000 Mutfak, istenilen boyut ve özeliklerde üretim yapabiliyor. Sabit raf, sabit askı veya döner askı sistemleri tek bir dry aged dolapta yer alabiliyor.

www.s2000.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha