Milano Host 2017'de Türk firmaları konuşuluyor

Milano Host 2017'de Türk firmaları konuşuluyor
Sektörün Avrupa’daki en büyük fuarı olan Milano Host Fuarı’na Türkiye adeta çıkarma yaptı. Ev sahibi İtalya dışından ikinci büyük katılımın Türkiye’den olduğu fuarda, büyük bölümü TUSİD üyesi olan 65 Türk firması ürünleriyle ilgi görüyor.

Endüstriyel mutfak, otel ekipmanları ve sunum ürünleri deyince dünyada akla ilk gelen fuar olan Milano Host Fuarı, dünyanın her köşesindeki sektör firmaları için büyük önem taşıyor. En son trendlerin ve en yeni teknolojilerin sergilendiği, iki yılda bir gerçekleşen fuar, bu yıl 20-24 Ekim 2017 tarihleri arasında yine İtalya’nın Milano kentindeki Fiera Milano fuar alanında gerçekleşiyor.

2015’te de Türk firmaları damga vurmuştu

2015 yılındaki endüstriyel mutfak sektörünün Avrupa’daki en büyük fuarı olan Milano Host Fuarı’nda, beş gün boyunca Türk firmalarının stantlarına ilgi hayli yoğun olmuştu. Fuara, 41’i TUSİD üyesi olmak üzere 55 Türk firması, 3.360 metrekareyle katılmıştı. Ağırlıklı olarak endüstriyel mutfak, pişirme cihazları ve gereçleri, pizza ve pastane ürünlerinin sergilendiği 2/4, 5/7 ve 9/11 numaralı hollerde stantlarıyla yer alan Türk firmaları, konaklama sektörüyle ilgili hemen tüm alanlarda ziyaretçilere farklı ürünler sunmuşlar ve beğeni toplamışlardı.

TUSİD Host Fuarı’nda, üyelerinin yanında
Milano Host 2017 Fuarı’na, Türkiye’den başta TUSİD üyeleri olmak üzere hem katılım hem de ziyaretçi olarak yine yoğun ilgi gösteriyor. Sektörün Avrupa’daki en büyük fuarına bu yıl da Türk firmaları çıkarma yaptı. Fuarda büyük bölümü TUSİD üyesi olan 65 Türk firması ürünlerini sergiliyor. Katılımcıların yanı sıra Türkiye’den gidecek olan yoğun ziyaretçi kitlesi, sektörün bu en önemli buluşmasında tüm gözlerin Türkiye’ye odaklanmasını sağlıyor. Bu yoğun ilgi neticesinde yine fuara ev sahibi İtalya dışından ikinci büyük katılımın Türkiye’den olması da dikkat çekiyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha