22 Mayıs 2024, Çarşamba

Kanal D yemekhanesinde S-2000 imzası

Kanal D yemekhanesinde S-2000 imzası
Türkiye'nin önde gelen yayın kuruluşlarından Kanal D binasının A ve C bloklarında bulunan iki yemekhanesinin self servis alanı S-2000 Mutfak tarafından tasarlanarak kuruldu.

Kanal D binasının A bloğunda yer alan, genelde beyaz yaka personelin kullandığı yemekhanenin ortasında geniş bir salata barı yer alıyor. Kenarlarda ise sıcak yemekler, tatlılar, salatalar ve meyvelerin bulunduğu teşhir alanları sıralanıyor. Bu bölgenin arkasında personelin rahat çalışabilmesi için bir alan ve en arkada soğuk dolaplar yer alıyor. Self Servis alanının modern bir mimariyle projelendirilmesiyle birlikte en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan servis hattı, sıcak yemek teşhir üniteleri, soğuk yemek teşhir üniteleri ve tatlı teşhir vitrinleriyle şık ve kullanışlı bir salata barı, S-2000 kalitesinin bir örneği olarak Kanal D yemekhanesini prestijli bir mekan haline getiriyor.

Endüstriyel mutfak ve soğutma sektörünün önde gelen firmalarından S-2000, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla sektöre yön veriyor. Kurulduğu günden beri bu alandaki en ileri teknolojiyi takip eden S-2000’in hizmetleri; projeyle başlıyor, imalat, montaj ve satış sonrası servisle devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen S-2000, aynı titizliği ithalat ve ihracatta da göstererek müşterilerine en iyi ürünleri sunuyor. S-2000 müşterileri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.

S-2000, uluslararası standartlara uygun, verimli ve hijyenik mutfak ve soğutma cihazlarını; otel, restoran, bar, cafe-bar, patisserie, fastfood, gross market, okul, hastane, fabrika, banka, askeri tesis ve benzeri işletmelere hem dünyaca ünlü ithal ürünlerden hem de kendi imalatı olan ürünlerden oluşan zengin seçeneklerle ‘anahtar teslim’ projeler olarak sunuyor. S-2000, işletmelerin kapasitesi ne olursa olsun herhangi bir mutfak ve soğutma ihtiyacı veya sorunu için proje ve uygulama bazında her zaman firmaların yanında oluyor.

www.s2000.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha