'Sedef’e Yemeğe Bekleriz’, yeni sezonuyla beIN GURME’de

'Sedef’e Yemeğe Bekleriz’, yeni sezonuyla beIN GURME’de
beIN GURME’nin beğeniyle izlenen programı ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ ikinci sezonuyla ekranlara dönüyor. Sedef İybar’ın evinin kapısını izleyicilere açtığı, birbirinden ünlü konukları lezzet dolu bir yolculuğa çıkardığı yemekli sohbet programı, yeni sezonuyla yine dopdolu. İkinci sezonuyla 23 Mart’tan itibaren her Cumartesi saat 20.40’ta beIN GURME ekranında olacak ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’in yeni sezon ilk bölüm konukları ise Mehmet Yaşin, Saba Tümer ve Hatice Aslan. Ünlü isimler, Sedef İybar’ın imzasını taşıyan yemeklerin tadına bakarken samimi bir sohbete de imza attılar.

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, Sedef İybar’ın mutfaktaki eşsiz marifetlerini keyifli sohbetler eşliğinde ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ ile ekrana getirmeye devam ediyor. Beğeni ile izlenen ilk sezonun ardından ikinci sezon hazırlıklarını tamamlayan ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ 23 Mart Cumartesi günü başlıyor.

Birbirinden ünlü konuklar, lezzetli tarifler

Ünlü konuklar ve lezzetli yemeklerle, Sedef İybar’ın mutfaktaki eşsiz marifetleri keyifli sohbetler eşliğinde ekranlara gelmeye devam ediyor. ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’in yeni sezon ilk bölüm konukları Mehmet Yaşin, Saba Tümer ve Hatice Aslan. Ünlü isimlerin keyifli sohbetlerinin gerçekleştiği sofrada Sedef İybar imzalı ekşili köfte ve elmalı tart damaklarda iz bıraktı.

Hayata dair her konunun konuşulduğu Sedef İybar’ın sofraları aynı zamanda bir lezzet şöleni sunacak. ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ 23 Mart Cumartesi gününden itibaren her cumartesi saat 20.40’ta beIN GURME kanalında ekrana gelecek.

Sedef İybar’ın birbirinden ünlü isimlerle keyifli sohbetlerinin yer alacağı “Sedef’e Yemeğe Bekleriz” yeni sezonun ilk bölümüyle 23 Mart Cumartesi günü saat 20.40’da beIN GURME ekranlarında.

Yorum Yaz

 
 
  captcha