18 Ağustos 2022, Perşembe

Akana Cennet Koy Rafine bir deneyim

Akana Cennet Koy Rafine bir deneyim
Türk mitolojisindeki ‘Ak Ana’dan ilham alan Akana Cennet Koyu (Akana Hotels), Bodrum Yarımadası’nın en özel yerlerinden Cennet Koyu’nda yer alıyor. Geçtiğimiz yıl kapılarını açan otelde sunulan deneyim, misafirlerin beş duyusuyla hissedebileceğinin çok ötesinde bir yolculuğa; bir kendine dönüş hikayesine evriliyor.

5 bin yıllık geçmişe sahip çam ağaçlarının arasındaki konumuyla, misafirlerine doğanın ve yeşilin merkezinde çok özel bir tatil imkanı sunan Akana Cennet Koy, misafirlerine özgün bir deneyim vadediyor. Otel, 22 normal ve 2 süit olmak üzere toplam 24 odasıyla hizmet veriyor. Bodrum’un en önemli yatırımcılarından Çağdaş Holding tarafından hayata geçirilen otelin mimari projesinde CDW (Contemporary Design Works) imzası bulunuyor. Parça-bütün ilişkisine çok dikkat edilen otelde iklimin canlılığı ve doğal dokunun ihtişamı ile özgün mimari unsurlar dengeli bir biçimde harmanlanarak misafirlere büyüleyici bir atmosfer sunuluyor.

Dinlenip yenilenmek için doğru adres Yeşili ve maviyi tüm sakinliği ve berraklığıyla hissettiren bir adres olan Akana Cennet Koyu Bodrum, rafine bir tatil deneyimi sunuyor. Misafirler, Cennet Koyu’nun ihtişamlı doğası içinde dinlenmek, yenilenmek ve dingin bir an yakalayabilmenin yanı sıra kaliteli ve butik etkinlikler ve her anın ruhuna hitap eden özgün DJ yayınlarıyla özenli, saf ve özgün bir deneyim yaşıyor.

Lezzetli seçenekler Özenli konaklama hizmetleriyle olduğu kadar yeme-içme konusunda da iddialı olan Akana Cennet Koy, misafirlerini özel bir gastronomi yolcuğuna davet ediyor. Geleneksel tatlardan dünya mutfaklarına uzanan seçkin lezzetlerin sunulduğu Akana Restoran, keyifli akşam yemeklerine ev sahipliği yapmasının yanı sıra Cennet Koyu’nun misafir teknelerine catering hizmeti de veriyor.

Silence Beach hizmete girdi Kişiye özel hizmetleriyle öne çıkan Akana Cennet Koy sahilinde, 2022 yazında hizmete başlayan Silence Beach de otel misafirlerine turkuvaz denizin yanında, lüks ve konfor içinde dinlenme fırsatı sunuyor.

www.akanahotels.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha