20 Haziran 2024, Perşembe

Alaçatı’nın Limon’u yeni sezona hazır

Alaçatı’nın Limon’u yeni sezona hazır
Her yıl yaz sezonuna en erken giriş yapan Çeşme Alaçatı’da bulunan Limon Köyiçi, bu yıl 5-6-7 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 10. Alaçatı Ot Festivali’yle beraber 2019 yaz sezonu için misafirlerine kapılarını açtı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz sezonunu dolu dolu karşılamaya hazırlanan Alaçatı’nın gözde mekanı Limon Köyiçi yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.

Yazın sıcak günlerinde gün boyu Çeşme plajlarının keyfini çıkardıktan sonra hareketli akşamlara geçiş yapmak için en çok tercih edilen mekanlar arasındaki yerini koruyan Limon Köyiçi, misafirlerine yaşattığı lezzet şölenleriyle de adından söz ettiriyor. 2019 yazı için hazırladığı menüde her bir yemeğin hikayesi bulunan Limon Köyiçi’nin mutfağı ise Şef Eyüp Gül’e emanet olacak. Yaz boyunca menüde yer alacak olan Şef Eyüp Gül’ün favorileri; “Levrek Ceviche”, “Yeşil Karides Tempura”, “Nohut Mantısı” ve “Tai Usulü Tavuk Köftesi Salatası” damaklarda güzel izler bırakacak. Eğlence dolu Alaçatı akşamlarında farklı lezzetlerin peşinden gitmeyi seven misafirler gecenin finalini “Saksıda Oreolu Tiramisu”yla yapacaklar.

Tarihi dokusuyla müdavimlerini yaratmış olan mekan, bu özel konseptinin yanı sıra tüm sezon boyunca sunduğu zengin mönüsüyle akşam yemeklerini keyfe dönüştürecek.

DJ Yiğit Özdemir ve DJ Cenk Çöteli’nin farklı zevklere hitap eden müzik seçkileriyle de gece gündüz demeden misafirlerine eğlenceli saatler vaad eden mekan, 2019 yazına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha