22 Mayıs 2019, Çarşamba

Beverly Hills’in ünlü şefi Spago Istanbul’da

Beverly Hills’in ünlü şefi Spago Istanbul’da
Beverly Hills’in ikonik restoranı Spago by Wolfgang Puck’ın en değerli şeflerinden Tetsu Yagahi, 14-15-16 Kasım’da Spago Istanbul’a konuk oluyor. Wolfgang Puck’ın Operasyon Ortağı ve tüm dünyadaki Spago restoranlarının Genel Koordinatörü Alex Resnik’in ev sahipliğinde ilk kez deneyimlenecek ‘Beverly Hills Pop Up Tadım Mönüsü’, 10 Aralık’a kadar Spago Istanbul’da sunulmaya devam edecek.

Beverly Hills’in kalbinde yer alan Hollywood yıldızlarının favori restoranı Spago by Wolfgang Puck’ın ünlü şefi Tetsu Yahagi’nin ‘Çiftlikten Masaya’ felsefesi ile yerel malzemeleri modern bir konseptle yorumladığı özel tadım mönüsü, Spago Istanbul’un eşsiz terasında, 14-15 ve 16 Kasım’da ilk kez tadılabilecek. Üç akşam boyunca sınırlı sayıda misafire sunulabilecek Beverly Hills Pop Up Tadım Mönüsü, bu özel fırsatı kaçıranlar için 10 Aralık’a kadar Spago Istanbul’un akşam mönüsünde yer almaya devam edecek.

Wolfgang Puck’ın Operasyon Ortağı ve tüm dünyadaki Spago restoranlarının Genel Koordinatörü Alex Resnik ev sahipliğinde tanıtılacak menüye, Spago Istanbul’un ödüllü Baş Sommelier’i Mustafa Zorluoğlu tarafından özenle seçilen şarap ve içki eşleştirmesi de dahil edilebilecek.

Gastronomi dünyasının öncülerinden biri olarak lider konumunu koruyan, mutfak sanatları, servis ve stil açısından trendleri belirleyen Spago Istanbul’un nefes kesen manzarasına karşı sunulacak Beverly Hills Pop Up Tadım Mönüsünde, şef Tetsu Yahagi’nin kendine has teknikleriyle lokal ürünleri kullanarak hazırladığı lezzetler yer alacak. Boğaz Palamudu Tartare, Mavi Dalyan Yengeci, Akçaağaç Şuruplu Macaron, Ahtapot ‘a la plancha’ ve Narince Tereyağında Siyah Midye gibi özel tatların öne çıktığı Beverly Hills Pop Up Tadım Mönüsü ile Spago Istanbul, misafirlerine keyifli anlar yaşatacak. Gecenin finalinde ise konuklar, boğaz manzarası eşliğinde damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakan Keçi Sütünden Beyaz Çikolatalı özel tatlıyı deneyimleyebilecekler.

14-15-16 Kasım’da, 18.30 ile 23.00 saatleri arasında, Tetsu Yahagi’nin sunumu ve Alex Resnik’in ev sahipliği ile ilk kez tanıtılacak özel mönüyü deneyimlemek isteyenler, Spago Istanbul’da yerlerini ayırtabilirler. Spago, Nişantaşı'nın vazgeçilmez adreslerinden The St.Regis İstanbul’un içerisinde hizmet veriyor.

İletişim: 0212 368 0808

Yorum Yaz

 
 
  captcha