01 Haziran 2020, Pazartesi

Boğaz manzaralı Open Air Spa’da keyifli ve aktif bir yaz tatili

Boğaz manzaralı Open Air Spa’da keyifli ve aktif bir yaz tatili
The Ritz-Carlton, Istanbul’un sıcak yaz günlerinde tatil keyfi sunan mekanı Open Air Spa, yaz boyunca şehirde kalanlar veya şehirden uzaklaşmadan mola vermek isteyenler için muhteşem bir atmosferle sunuyor.

Şehir hayatının yoğun temposundan uzaklaşarak ufak bir kaçamak yapmak isteyenler güneşin ve yazın keyfini The Ritz-Carlton, Istanbul’da çıkarıyor. Boğaz manzarası ve etrafı yeşilliklerle çevrili terasa sahip Open Air Spa, yeni açılan sonsuzluk havuzu ve rahatlatıcı jakuzileri ileşehirde yaz tatili yapmak isteyen konuklarını bekliyor. Her gün 09:00-20.00 saatleri arasında hizmet veren terasta; güneşlenme alanları ve özel bir bar da bulunuyor. Sağlıklı yemek seçenekleri sunan mönüsü, havuz başının vazgeçilmez lezzetleri yaz kokteylleri ve serinletici enfes içeceklerin sunulduğu barda, gün boyunca ikram edilen sürpriz tatlar da misafirleri bekliyor. Güneşin ve yenilenmenin tadına varırken yepyeni sonsuzluk havuzunda enfes kokteyller eşliğinde keyifli saatler geçirilebilecek Open Air Spa’ya Open Air Spa’ya giriş ücreti 200 TL.

Open Air Spa’ya gelen tüm misafirler yaz sezonu boyunca zinde kalmalarını sağlayacak Bosu, Tabata, Mat Pilates gibi pek çok grup dersine de ücretsiz katılım sağlayabiliyor. Ayrıca son yıllarda en çok dikkat çeken fitness trend’lerinden biri olan Antigravity Fitness, Antigravity Türkiye Eğitim Direktörü Mine Melek eşliğinde Open Air Spa’da başladı. Yoga, pilates, gyrotonic, kinesis, dans ve akrobasiden meydana gelen ve bireyin genel sağlığını, esnekliğini ve fiziksel çevikliğini arttıran bu kapsamlı ve eğlenceli fitness tekniği, yaz boyunca ruhen ve bedenen rahatlamak isteyen spor severleri bekliyor. Antigravity Yoga olarak da bilinen ve ipek hamaklarla yapılan Antigravity Fitness dersleri, katılımcılarınomurgaları üzerindeki basıncı azaltarakgünün geriliminden uzaklaşmasını ve kaslarının uzayıp güçlenmesini sağlıyor.

Bedenini ve ruhunu hafifletirken, hareketli, esnek ve çevik bir yaşam biçimine sahip olmak isteyen herkes, Salı günleri gerçekleşecek derslere katılım sağlayabiliyor.

İletişim: 0212 334 41 88

Yorum Yaz

 
 
  captcha