19 Haziran 2024, Çarşamba

Bugünün ve geleceğin porselen markası: By Bone

Bugünün ve geleceğin porselen markası: By Bone
By Bone, otel, kafe ve restoranlara kenar kırılma ve çizilmelere karşı 5 yıl boyunca direnç garantisi verdiği özel porselen ürünler geliştiriyor. İzmir’deki fabrikasına ek olarak Kütahya’da yeni bir fabrika açma hazırlığı yapan By Bone, üretim kapasitesini ikiye katlayacak.

Sima Porselen Mutfak Eşyaları şirketinin horeca sektörüne yönelik porselen üretimi yapan markası By Bone, 2018 yılından bu yana sektörün önde gelenleri arasında yer alıyor.

İzmir›deki fabrikasında ayda 1 milyon parça üreten By Bone, otel, kafe ve restoranlara dünya standartlarında porselen ürünleri geliştiriyor.

‘Sıfır hata’ ve ‘yüksek kalite’ ilkesiyle üretim yapan By Bone’un ürünlerinde kenar çip garantisi, saydamlık, istiflenebilir ve mikrodalga fırında kullanabilir olması gibi özellikler mevcut.

By Bone’un ürünleri depolama ve raf alanından tasarruf sağlıyorlar; yüksek sıcaklığa dayanıklılar ve elektromanyetik dalgaları çekmeyerek hızlı servise uygunlar. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabiliyorlar ve sıraltı tasarımı sayesinde yıllarca canlılığını kaybetmiyorlar. Tüm bunların yanı sıra termal şok direnci özelliğine de sahipler.

5 yıl garantili

By Bone’un ürünleri, güçlü materyalleriyle yıllarca ilk günkü gibi kullanılabiliyor, kırılma ve çizilmelere karşı 5 yıl garantili. Sert sır kaplama yüzeyi sayesinde günlük kullanımda aşınmaya karşı yüksek direnç gösteriyorlar.

Yüzde 60 ihracat yapıyor

By Bone Satış ve Pazarlama Sorumlusu Kürşat Öz, satışlarında ihracatın payının yüzde 60 olduğunu, yaklaşık 30 ülkeyle çalıştıklarını söylüyor. Yurt dışındaki ülkelere bayilik verdiklerini aktaran Öz, bayi sayılarının 21’e ulaştığını bildiriyor.

Yeni fabrika geliyor

Kürşat Öz, ayda 1 milyon üretim yapan İzmir›deki fabrikalarına ek olarak Kütahya’da da yeni bir yatırımları olacağını açıklıyor. İnşaat halindeki fabrikalarının bir yıl içinde tamamlanıp, 2024›ün ortalarında üretime geçeceğini anlatan Öz, “Yeni fabrikamızın da aylık üretim kapasitesi 1 milyonun üzerinde olacak. Böylelikle İzmir’deki fabrikamızla birlikte üretimimizi ve personel sayımızı ikiye katlayacağız.”

35 Koleksiyon

By Bone’un ürün portföyünde 35 koleksiyon mevcut.Porselen tasarımlarında trendleri takip eden By Bone’un bu yılki koleksiyonunda sadelik ve pastel renkler hakim. Özellikle beyaz ürünlere talep daha fazla.

Kürşat Öz, içi beyaz, kenarları sırlı porselenlerin bu yıl tercih nedeni olduğunu anlatıyor. Horeca sektörüne ürün verdiklerini ama en çok restoranlarla çalıştıklarını belirten Öz, otellerle daha çok çalışmayı hedeflediklerini de sözlerine ekliyor.

http://www.bybone.com.tr/

Yorum Yaz

 
 
  captcha