Chef’s Table’dan çocuklar için ‘Tatil Mutfakta’ eğitimleri

Chef’s Table’dan çocuklar için ‘Tatil Mutfakta’ eğitimleri
Dünyanın en seçkin mutfak okullarından biri olan Chef’s Table Mutfak Akademisi, bu yaz tatilinde 11-15 yaş arası çocuklar için özel eğitimler sunuyor. Beş gün sürecek Aşçılık ve Pastacılık eğitimleri Ağustos ayında başlıyor.

Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin, bu yaz tatilinde 11-15 yaş arası çocuklar için özel eğitimleri Ağustos ayında başlıyor. Çocuklarını ilgi alanına göre bir program seçip lezzet dolu bir deneyim yaşatarak onlara unutulmaz bir tatil hediyesi vermek mümkün. Ayrıca eğitime katılan tüm küçük şeflere önlük ve kep hediye edilecek.

Aşçılık / Tatil Mutfakta (07-11 Ağustos, 10:00-14:00)

Çocuklar keyifli vakit geçirirken bir yandan yemek yapmayı öğrenebilecek. Beş günlük eğitimin ardından evde yemek yapma sanatını bilen küçük bir şefiniz olacak. Bu eşsiz deneyimle çocuklar mutfakta kendi lezzetlerini ortaya çıkarabilecekler. Eğitim programı içeriğinde; taze makarna yapımı, temel makarna sosları, restoran tatlıları, pizza hamuru ve pizza sosu, et ve kümes hayvanları pişirme teknikleri ve smoothie yapımı bulunuyor.

Pastacılık / Tatil Mutfakta (12-16 Ağustos, 10:00-14:00)

Akademinin profesyonel kadrosu eşliğinde çocukların hayatlarını kolaylaştıracak temel konular, teori ve pratiği eş zamanlı uygulayacakları bu eğitimde işleniyor. Toplam 20 saatlik bu eğitim sonrasında tatlı konusunda mutfaklar emin ellerde olacak. Program içeriğinde; kurabiye ve cupcake yapımı, bonibonlu chocolate chips, çilekli magnolia, çikolatalı puding, antep fıstıklı panna cotta, poğaça, açma, paskalya çöreği, ıslak kek, muffin, çikolatalı pasta, pandispanya, pasta hazırlanması ve süslenmesi bulunuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha