20 Haziran 2024, Perşembe

Eczacıbaşı Profesyonel’den turizm öğrencilerine eğitim desteği!

Eczacıbaşı Profesyonel’den turizm öğrencilerine eğitim desteği!
Eczacıbaşı Profesyonel Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında online eğitim platformunu ücretsiz olarak erişime açtı. Sivil Toplum Kuruluşları (STK), ev dışı tüketim sektörünün temizlik ve hijyenden sorumlu çalışanları ve üniversitelerin Turizm Bölümü ile Turizm Meslek Yüksek Okulları öğrencileri, EP Akademi’nin hazırladığı Uzaktan Eğitim Programından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek.

Ev dışı tüketim sektörünün çözüm ortağı Eczacıbaşı Profesyonel temizlik ve hijyen alanındaki bilgi ve deneyimini sektör paydaşlarıyla ücretsiz paylaşıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle hijyen ve temizlik standartlarının büyük önem kazandığı bu süreçte online eğitim platformu Uzaktan Eğitim Programını ücretsiz erişime açan Eczacıbaşı Profesyonel, sektöre hijyen öncelikleri konusunda kapsamlı bilgiler aktaracak. Bilgilerini arttırmak ve eğitimler faydalanmak isteyen STK’lar, ev dışı tüketim sektörünün temizlik ve hijyenden sorumlu çalışanları ve üniversitelerin Turizm Bölümü ile Turizm Meslek Yüksek Okulları öğrencileri https://uzaktanegitim.epakademi.com sitesinden tüm bilgilere ulaşabilecek.

“Sektörümüzün her zaman yanındayız”

Hijyenin daha çok önem kazandığı bugünlerde deneyim ve birikimlerini paylaşarak sektörün yanında olduklarını söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, “Salgınla mücadele etmek için hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Eğitim ve danışmanlık birimimiz EP Akademi’nin hazırladığı; sektör çalışanlarının internet üzerinden erişerek temizlik ve hijyen konularında bilgi birikimini artırabileceği Uzaktan Eğitim Programımızı hem sektörümüzün hem STK’ların hem de turizm öğrencilerinin erişimine sunuyoruz. Bu programla temizlik ve hijyen konusunda ihtiyaç duydukları prosedürlere, standartlara ve kimyasal kullanımı ile ilgili bilgilere kısa sürede erişilebilir, mesleki gelişimlerini artırabilirler” dedi.

Hijyen ve temizliğe dair her şey EP Akademi’de

Eczacıbaşı Profesyonel’in bünyesinde yer alan EP Akademi; eğitim, denetim, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunarak ev dışı tüketim sektöründe hijyen bilincini arttırmayı hedefliyor. 2019 yılında hem yüz yüze hem de Uzaktan Eğitim Programında yer alan dijital eğitimlerle 12 binden fazla kişiye ulaşan Eczacıbaşı Profesyonel küçük-büyük tüm sektör paydaşlarına temizlik ve hijyen konularında bilgi edinme imkanı sunuyor.

https://eczacibasiprofesyonel.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha