Hotel Caeli’ye Tripadvisor’dan "2020 Travellers’ Choice" ödülü

Hotel Caeli’ye Tripadvisor’dan
Dünyanın en önemli seyahat sitelerinden olan TripAdvisor’da misafirlerinden aldığı yüksek puanlar ve olumlu yorumlar sonucunda "2020 Travellers Choice" ödülüne layık görülen Hotel Caeli, dünyanın en iyi otelleri arasında yüzde 10’luk dilimde gösterildi.

Üst düzey müşteri memnuniyetini ve kaliteyi sağlamak için tüm detayları düşünen Hotel Caeli, 2018 ve 2019 yıllarında aldığı Tripadvisor Mükemmellik Sertifikaları sonrasında bu yıl da seyahat severlerin tercihi oldu.

Tabiat ve sanatın buluşma noktası Hotel Caeli, Gelibolu yarımadasının tarihsel ve doğal güzellikleri ile dolu toprakları üzerinde, Eceabat ilçesinin Kumköy mevkiinde Eceabat Milli Parkı içerisinde yer alıyor. 1700 dönümlük bir arazide, uçsuz bucaksız üzüm bağları arasında konumlanan Hotel Caeli, doğayla iç içe konumu, country style mimarisi, dingin atmosferi ile misafirlerine lüks bağ oteli deneyimi sunuyor. Hotel Caeli’de, birbirinden farklı, sade ve sanatsal lüks anlayışıyla tasarlanmış, bağ, orman ve gölet manzaralı 21 oda bulunuyor.

Her köşesinde yer alan çağdaş sanat eserleri ile de dikkat çeken Hotel Caeli, hem iç mekanda hem de sanat koşu parkuru ve açık hava heykel bahçesinde bambaşka bir sanat deneyimi yaşatıyor.

Her detaydaki doğallığını sofraya da yansıtan tesis, gurme mutfağında kendi Ekolojik Caeli Bahçesi’nde yetişen meyve ve sebzeler ile yine kendi Caeli Çiftliği’nden et ve süt ürünlerini kullanıyor. Her iklime özel olarak hazırlanan mönüler, çarpıcı bir sunumla birleşerek servis ediliyor.

SPA Caeli by Caudalie’de; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, vichy ve macera duşları, jakuzi, şok havuzu, masaj odaları, güneşlenme terası, kar çeşmesi ve fitness salonu yer alıyor.

Hotel Caeli, kurumsal toplantılar ve özel etkinlikler için, iç ve dış mekanda büyüleyici atmosferi ile de dikkat çekiyor. Vinero Şaraphane içerisinde bulunan Vinero Oditoryum benzersiz bir etkinlik mekanı sunarken, Vinero Toplantı Salonu kurumsal misafirlerini ağırlıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha