Karaköy Güllüoğlu Yeni mağazasında hizmete başladı

Karaköy Güllüoğlu Yeni mağazasında hizmete başladı
İstanbul’un ilk fırınlı baklavacı dükkânı olarak açıldığı 1949 yılından günümüze Karaköy’ün simgelerinden biri haline gelen Karaköy Güllüoğlu, yeni mağazasında konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 1400 metrekare kapalı alanının yanı sıra, 300 metrekare açık avlu alana sahip yeni mağaza, arka bahçesindeki bağlantı ile Karaköy’ün merkezinde bir pasaj olarak konumlanıyor.

Hikâyesi 1800’lü yıllarda Gaziantep’te başlayan ve bugün dördüncü kuşak temsilcileriyle devam eden Karaköy Güllüoğlu, uzun yıllardır gelenek ve yenilik arasında önemli bir köprü konumunda bulunuyor. Köklü geleneğini her dönem yenileyerek koruyan Karaköy Güllüoğlu geçtiğimiz yıl logo ve marka kimliğiyle ilgili yenilikler yapmıştı. Karaköy’de bulunan tek mağazasıyla hizmet sunan marka yakın bir zaman önce ise konuklarını yeni mağazasında ağırlamaya başladı. 1400 metrekare kapalı alanının yanı sıra, 300 metrekare açık avlu alana sahip yeni mağaza, arka bahçesindeki bağlantı ile Karaköy’ün merkezinde bir pasaj olarak konumlanıyor. Karaköy Güllüoğlu’nun semtle beraber yaşayan kamusal bir alan olarak planladığı yeni mağazası, misafirlerine keyifli vakit geçirebilecekleri bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor. Modern dokunuşlar ile dekore edilen yeni mağaza, geleneksel mimarinin samimi detaylarına yer veren tasarımıyla, tüm misafirlerini lezzetlerini deneyimlemeye davet ediyor.

“Bizler birer tüccardan öte, işine gönül vermiş sanatkârlarız”

Ar-Ge çalışmalarıyla geniş ürün yelpazesini destekleyen Karaköy Güllüoğlu; vegan, diyabetik, ve glutensiz lezzetlerinin yanı sıra, mevsim meyveleri ve baharatları eşliğinde hazırlanan inovatif ürünleriyle de dikkat çekiyor. Şubeleşmek yerine, kendi içlerinde dikey büyüyerek yeniliklere imza atmayı hedeflediklerinin altını çizen Karaköy Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Güllü, “Yıllardır Karaköy’de yer alan tek mağazamızla hizmet veriyoruz. Bu geleneği bozmadan, taşındığımız yeni yerimizde de tek noktada konuklarımızı ağırlamayı sürdüreceğiz. Karaköy Güllüoğlu’nun bizim için bir ticarethaneden çok daha öte anlamı var. Bizler birer tüccardan öte, işine gönül vermiş sanatkârlarız” diyor.

www.karakoygulluoglu.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha