05 Aralık 2022, Pazartesi

DoubleTree by Hilton Gaziantep; kente Hilton kalitesini sunuyor

DoubleTree by Hilton Gaziantep; kente Hilton kalitesini sunuyor
DoubleTree by Hilton Gaziantep, misafirlerine kentin zengin tarihine, çağdaş Türk Mutfağı’na ve geniş toplantı ve etkinlik alanına kolay erişim imkanı sunuyor.

106 odasıyla hizmet veren ve Hilton’un 14 markasından büyüyen profiliyle dikkatleri üzerine çeken DoubleTree by Hilton imzalı otel, bundan yıllar önce Doğu ile Batı’nın ticaretinin sağlandığı İpek Yolu’nun üzerinde, Gaziantep merkezinde yer alıyor. Otelin inşaatı, mimiarisi ve iç dekorasyonu, aynı zamanda otelin yatırımcısı Akıncıoğlu Şirketler Grup’u tarafından yapılmış. Doğu ve Batı kültürünün sentezinden etkilenen klasik bir mimari yapı sergileyen otelin odalarının tavanları, Gaziantep'e özgüve elle boyamasıyla tasarlanmış.

DoubleTree by Hilton Gaziantep, misafirlerini şehrin eşsiz kültürü ve yine eşi benzeri olmayan mutfak zenginliği ve genelselleşen kurabiyesiyle karşılıyor. Geçtiğimiz aylarda UNESCO Gastronomi Şehirleri arasına giren Gaziantep, bu iddiasını tüm dünyaya kanıtladı. Misafirlerinin damaklarına hitap etmesinin yanı sıra tarihi doyuma ulaştıracak Zeugma Mozaik Müzesi de dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi olma özelliğiyle gözlere de hitap etmeyi amaçlıyor.

Gaziantep Mutfağı’nın eşsiz lezzetleri ise sabah kahvaltısından itibaren misafirlerin tercihine sunuluyor. Panaromik İpek Yolu manzaralı A La Carte Restaurant’ta misafirler, şehrin imza niteliğindeki lezzetlerini deneyimleyebiliyor. Sakinlik ve dinginlik arayan misafirler ise Lobby Lounge’da sağlıklı atıştırmalıklar eşliğinde dinlenebilmenin keyfine varıyor. Dünya mutfağı ve yöresel lezzetleri birleştiren zengin bir mönüye sahip otelin restoranı, yerel lezzetleri ve dünya klasiklerini içeren gurme açık büfe kahvaltısıyla da dikkat çekiyor.

Şehrin yorgunluğunu ev konforundaki odalarda çıkarın

DoubleTree by Hilton’un sıcak karşılamasının ardından misafirler Presidential Suite başta olmak üzere ev konforlunda tasarlanmış 106 odanın herhangi birinde şehrin eşsiz manzarasının keyfini çıkarıyor. Odaların her biri şehir manzarasına, göze hitap eden dekoratif tavanlara, altın kaplamalı banyo içerisinde bulunan Swarowski taşlarla donatılmış lavaboya sahip. Dileyen misafirler uzun iş toplantıları öncesinde 24 saat açık fitness merkezinde enerji depolayabilir.

Hem turiste hem iş adamına uygun

Otel, ticaret merkezlerine ve organize sanayi bölgelerine olan yakınlığı nedeniyle hem tatil hem de iş seyahatinde olanlar tarafından tercih ediliyor. 200 kişi kapasiteli toplantı odaları, DoubleTree By Hilton’u bir buluşma noktası haline getiriyor. Şirket toplantıları ve davetler için geniş ve rahat bir toplantı alanı sunan otel, iş seyatlarinin de aranan lokasyonu olmayı hedefliyor.

DoubleTree By Hilton otelinin Genel Müdürü Mustafa Balçık, Gaziantep’e DoubleTree by Hilton markasının gelmesinden oldukça memnun. “Türkiye popüler bir tatil beldesi olma yolunda ilerliyor. 2017’nin ilk 10 ayı içerisinde 29 milyon turist ağırlayan bir ülke olarak, kendi potansiyelimizi ünlü servis anlayışımız aracılığıyla tüm dünyaya göstermeliyiz” diyor.

DoubleTree by Hilton Gaziantep, Hilton’un 14 seçkin otel markası için tasarlanmış ödüllü misafir sadakat programı olan Hilton Honors’un bir parçası. Doğrudan Hilton aracılığıyla rezervasyon yapan üyelere, rezervasyon yapmak için neredeyse tüm puan ve para kombinasyonlarından seçim yapmalarını sağlayan esnek bir ödeme sistemi sunuluyor. Misafirler başka hiçbir yerde bulamayacağı özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi kullanımı ve Hilton Honors mobil uygulaması dahil olmak üzere Hilton’un geniş fırsatlarından anında yararlanmaya başlayabilir.

doubletree.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha