22 Temmuz 2024, Pazartesi

Kaşıbeyaz’ın baklavaları lezzet şöleni yaşatıyor

Kaşıbeyaz’ın baklavaları lezzet şöleni yaşatıyor
Altın rengi çıtır çıtır yufkası, seçkin Antep fıstığı ile beş duyuyu harekete geçiren Kaşıbeyaz’ın ünlü baklavaları geri döndü. Baklava, şöbiyet, dolama, havuç dilimi gibi tatlar, Kaşıbeyaz’da yeniden lezzet şöleni yaşatıyor.

İlk et restoranını 1974 yılında Aksaray’da açan, 1987’den bu yana Florya’da hizmet vermeyi sürdüren Güney Doğu Anadolu Mutfağı’nın lezzet ustası Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, bünyesindeki Kaşıbeyaz Florya, Kaşıbeyaz Akvaryum, Watergarden Kaşıbeyaz Ataşehir, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, Kaşıbeyaz Vadistanbul, Gala Kaşıbeyaz, AOÇ Kaşıbeyaz Ankara şubeleriyle hizmet veriyor. Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, kebap çeşitlerinden kahvaltıya, et çeşitlerinden tatlı çeşitlerine kadar damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak en seçkin lezzetleri, 40 yılı aşkın süredir sunmaya devam ediyor.

Seçkin lezzetleriyle yıllardır İstanbulluların tercihi olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, iddialı kebap lezzetleri kadar yendiği anda hafızlarda silinmeyecek izler bırakan, hafifliğiyle yemekten kendisini alamayacağınız baklava çeşitleriyle de biliniyordu. Kısa bir aradan sonra mutlulukla bağlantısına kesin gözüyle bakılan, damaklarda yarattığı coşkuyla vazgeçilmeyen lezzetlerden baklava, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nda yeniden sevenleriyle kavuştu.

Şöbiyetten havuç dilimine, kadayıftan baklavaya kadar aklınıza gelebilecek tüm baklava çeşitlerini Kaşıbeyaz Lezzet Grubu şubelerinde tadabilmek mümkün. Her gün Florya’daki imalathanede Antep’in en iyi fıstığıyla ve baklavanın hafif olmasını sağlayan sadeyağla hazırlanan baklava çeşitlerini Kaşıbeyaz Florya, Kaşıbeyaz Vadistanbul, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, Kaşıbeyaz Akvaryum, Watergarden Kaşıbeyaz Ataşehir ve AOÇ Kaşıbeyaz Ankara şubelerinde tadabileceğiniz gibi isterseniz Kaşıbeyaz Florya’nın hemen önünde kurulan Baklava Shop’tan bu lezzetleri satın alabilmeniz mümkün.

www.kasibeyaz.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha