Sheraton Ataköy’de ‘Bi Kasa Kahvaltı’ başlıyor

Sheraton Ataköy’de ‘Bi Kasa Kahvaltı’ başlıyor
Marmara Denizi’yle çevrelenmiş Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, deniz ve havuz manzarası bulunan Trendy Lounge &Bar’da her Cumartesi-Pazar günü ‘Bi Kasa Kahvaltı’ adı altında geniş kapsamlı kahvaltı servisi vermeye başlıyor.

Yeşil ve mavinin buluştuğu Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in Trendy Lounge& Bar’ı, sizleri Bi Kasa Kahvaltı ile Cumartesi-Pazar günleri, 11.30-15.30 saatleri arasında zengin içerikli kahvaltı mönüsüyle lezzet şöleni yaşamaya davet ediyor.

Trendy Lounge & Bar, ihtişamlı deniz ve havuz manzarası, sıcak atmosferi ve konukseverlik anlayışıyla zengin mönüsü, yerli ve yabancı içecek seçenekleri ve Trendy kokteylleriyle ayrıcalıklı hizmet veriyor. Bi Kasa Kahvaltı mönüsünde; reçel çeşitleri, petek bal, tereyağı, kaymak, zeytin çeşitleri, zengin peynir çeşitleri (çeçil, gouda, eski kaşar, taze kaşar, dil peyniri, tulum peyniri ve krem peynir), domates, salatalık, biber, yeşillikler, zeytinyağı, dana ve hindi jambon, sucuk, incir ve kayısı kurusu, sahanda yumurta, akıtma, acuka, ekmek çeşitleri, açma, poğaça, simit, danish çeşitleri, limitsiz çay ve kahve bulunuyor.

Trendy Lounge & Bar, güne güzel bir başlangıç yapmak, enerji depolamak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenleri bekliyor.

İletişim: 0212 413 06 43

Yorum Yaz

 
 
  captcha