30 Kasım 2023, Perşembe

“Zeki Müren ile Bodrum Geceleri” Lalezar'da...

“Zeki Müren ile Bodrum Geceleri” Lalezar'da...
Hilton İstanbul Bosphorus’un sevilen mekanı Lalezar, 20-21 Eylül tarihlerinde misafirlerini ‘Zeki Müren ile Bodrum Geceleri’ konseptiyle nostalji yüklü bir geceye davet ediyor.

Hilton İstanbul Bosphorus’un favori mekanlarından Lalezar, 20- ile 21 Eylül tarihlerinde Zeki Müren’in ölüm yıl dönümü anısına gerçekleştireceği “Zeki Müren ile Bodrum Geceleri”yle misafirlerine keyifli iki akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Türk Sanat Müziği’nin duayen ismi Zeki Müren’in en sevilen şarkılarıyla misafirlerini nostalji yolculuğuna çıkartacak olan Lalezar’ın geceye özel hazırlanan mönüsünde ise Bodrum’un öne çıkan lezzetleri yer alacak.

Bodrum mutfağının geleneksel lezzetlerinin servis edileceği mönüde, kabak çiçeği dolması, deniz börülcesi gibi mezelerin yanı sıra, Bodrum mandalina aromalı ahtapot salatası, turp otu salatası ve çökelek salatası gibi rafine tatlar da yer alacak. Ana yemek olarak Bodrum çökertmesi ve ızgara deniz levreği iki alternatif olarak sunulacak.

Zeki Müren’in ölüm yıl dönümü anısına düzenlenen ve sanatçının tutkunlarına eşsiz bir canlı müzik ve lezzet ziyafeti yaşayacak olan Zeki Müren ile Bodrum Geceleri’ misafirlerini bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha