Mandarin Oriental, Bodrum; tüm yenilikleriyle sezona “merhaba” diyor

Mandarin Oriental, Bodrum; tüm yenilikleriyle sezona “merhaba” diyor
Mandarin Oriental, Bodrum, her zevke hitap eden oda, villa, daire ve suite seçenekleri ve yeni sezonda genişleyen butler ekibinin ayrıcalıklı servisiyle lüksün en rafine halini sunuyor. Ödüle layık görülmüş restoranların da bulunduğu toplamda dokuz restoran ve barıyla farklı damak tatlarına hitap eden gastronomi deneyimleri Mandarin Oriental, Bodrum’da bu sezon misafirlerini bekliyor.

Özel doğasıyla Bodrum Yarımadası koylarının en büyüleyicisi Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum 2019 sezonu için kapılarını 1 Nisan’da yenilikler eşliğinde açtı. Mandarin Oriental, Bodrum, her zevke hitap eden oda, villa, daire ve suite seçenekleri ve yeni sezonda genişleyen butler ekibinin ayrıcalıklı servisiyle lüksün en rafine halini sunarak, yaz tatilinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Özel bir gastronomi şöleni

Aralarında dünyanın alanında en prestijli ödüllerinden Haute Grandeur ödülleri ve Türkiye'nin dünya standartlarında hazırlanan yayını İncili Gastronomi Rehberi’nde ödüle layık görülmüş restoranların da bulunduğu toplamda dokuz restoran ve barıyla farklı damak tatlarına hitap eden gastronomi deneyimleri Mandarin Oriental, Bodrum’da bir arada. Akdeniz Mutfağı’nın uzman şefi Palermolu İtalyan Dario Abbate, bu sezon Mandarin Oriental, Bodrum’un tüm lezzet noktalarının yönetici ismi olarak misafirlere sofistike gurme deneyimlerini aktaracak.

‘Türkiye’nin En İyi Akdeniz ve İtalyan Mutfağı’ kategorisinde 2018 Haute Grandeur ödüllü İtalyan restoranı Assaggio, bu sezon yeni şefi Fabio De Paolis ile kapılarını 15 Mayıs’ta açacak. Assaggio’nun zenginleşen mönüsü hem otel konuklarını hem de dışarıdan gelen misafirleri Türkiye'de benzerine az rastlanan bir İtalyan Mutfağı deneyimiyle baştan çıkarma konusunda iddialı. Assaggio, bu sezon sadece Akdeniz Mutfağı’nın enfes lezzetlerini sunmuyor, misafirlerini pizza hazırlama, yerel şarap tadımları gibi atölyelerle mutfağı fethetmeye davet ediyor.

Türk Mutfağı’ndan Asya Mutfağı’na özel lezzetler

İncili Gastronomi Rehberi’nden ‘3 İnci’ye layık görülen balık ve deniz ürünleri restoranı Bodrum Balıkçısı, bu sezon da kuşkusuz bölgenin en sıra dışı gastronomi adresleri arasında yer alacak. Geleneksel Türk deniz mutfağı lezzetlerini modern bir yorumla ve nefes kesen Ege Denizi manzarası eşliğinde sunan Bodrum Balıkçısı, 2019'da da misafirlerine unutamayacakları bir lezzet şöleni yaşatacak. Yaratıcı dokunuşlarla zenginleşen sıra dışı tatlar aracılığıyla Uzak Doğu'ya doğru hayali bir yolculuğa çıkmak isteyen misafirler için ise çağdaş Japon Mutfağı’nın dünya çapında tanınan temsilcisi Kurochan by IOKI, yenilenen mönüsüyle Asya Mutfağı’nın en sofistike halini Bodrum'a taşıyor.

Restoranların yanı sıra otel misafirleri Mandarin Bar'da en yaratıcı kokteyl karışımlarını canlı müzik eşliğinde yudumlayabilir, Mandarin Oriental'in dünya çapında ikonik TheMandarin Cake Shop'unda ise her biri birer sanat eseri görünümünde, sıra dışı tatlı ve pastalarla ise kendilerini şımartabilirler.

www.mandarinoriental.com.tr/bodrum

Yorum Yaz

 
 
  captcha