Adahan ve Béatrice’te aşk dolu bir gün

Adahan ve Béatrice’te aşk dolu bir gün
Mükemmel bir Sevgililer Günü için tarihi Adahan DeCamondo Pera, Autograph Collection oteli ve romantik teras restoranı Béatrice, konaklamadan romantik bir akşam yemeğine, nefesinizi kesecek İstanbul manzarasından aşk şarkılarına kadar kaçırmak istemeyeceğiniz romantizmin büyülü dünyasına davet eden bir program ile aşkı kutlamak isteyen aşıkları bekliyor.

Béatrice Restaurant, özel bir menü, romantik bir mekân ve en huzurlu aşk şarkılarıyla romantik çiftleri ağırlamaya hazırlanıyor. En güzel günde özel sunumlar, iştah kabartan gurme lezzetler ve canlı müzik ile çiftlere keyifli anlar yaşatacak. İstanbul’un benzersiz manzarası Tarihi yarımadaya bakan terasında romantik anlar yaşayacak, geçmişten günümüze yerli yabancı şarkılar eşliğinde aşklarını pekiştirecekler.

Sevgililer Günü’nü tüm gün süprizlerle kutlamak isteyen çiftler dilerlerse Beyoğlu’nun en eski ve romantik tarihi binası Adahan’ın süit odalarında konaklama paketlerini de tercih ederek sıra dışı bir atmosfer deneyimleyebilecekler.

Béatrice Restaurant, Pera'da 150 yıllık tarihi bir binada yer alan Adahan DeCamondo Pera, Autograph Collection Oteli'nin büyüleyici teras katında bulunmaktadır. Binaya adım atılan ilk andan itibaren dönemin ince mimari detayları ve Béatrice'in farklı atmosferi hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer bir adıyla tarihi Adahan binası, Camondo Ailesi'nin bölgede yaptırdığı sayısız yapılardan biridir. 1874 yılında inşa edilen bina ailenin konutlarından biriydi. Restoran ismini de ailenin kızları Béatrice de Camondo'dan almaktadır.

Yorum Yaz

 
 
  captcha