22 Mayıs 2024, Çarşamba

USLA geleceğin şefleri ve işletmeci adaylarına avantajlı ön kayıt fırsatı sunuyor

USLA geleceğin şefleri ve işletmeci adaylarına  avantajlı ön kayıt fırsatı sunuyor
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi - USLA’nın, geleceğin şef ve yiyecek-içecek sektörü işletmeci adaylarını yetiştirdiği profesyonel eğitim programlarına kayıtlar, Eylül sonuna kadar, ön kayıt avantajıyla devam ediyor.

USLA, otelcilik ve yiyecek içecek sektöründe, 30 yılı aşkın süredir sertifikalı ve diplomalı eğitimler veren American Hospitality Academy International Hotel Management Schools’un (AHA-İHMS) İstanbul kampüsü olarak faaliyet gösteriyor.

Türkiye’nin gastronomi alanındaki en önemli ve uluslararası standartlara sahip eğitim kurumu olan USLA, geleceğin şef ve işletmeci adaylarına, yiyecek içecek sektöründe parlak bir geleceğin kapılarını açıyor. İstanbul Mecidiyeköy’deki akademide, USLA’nın profesyonel eğitimlerine katılanlar, AHA’nın uluslararası akredite sertifikalarını ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belgelerini almaya hak kazanıyorlar. Profesyonel mutfakla ilgilenen herkesin bilmesi gereken temel disiplinlerin ve tekniklerin öğretildiği programlarıyla öne çıkan USLA’da yeni kariyer fırsatlarıyla hayatına bambaşka bir yön vermek isteyenlere yönelik workshop’lar da bulunuyor. Akademi şef kadrosunda Fehmi Samancı, Hazer Amani, Soner Göksu gibi sektörün önemli isimlerini barından USLA, geleceğin şef ve işletmeci adaylarını profesyonel mutfak kariyerlerine tam donanımla hazırlıyor.

Temmuz ayı içerisinde yemek tutkunlarına “Profesyonel Aşçılık” ve “Profesyonel Pastacılık & Ekmekçilik” programlarında yüzde 15 indirim imkanı sunan USLA’nın gelecek aylardaki avantajlı kayıt fırsatları da şu şekilde olacak:

  • Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Programı (8 ay stajlı), 23.750 TL

Temmuz ayında %15 indirim

Ağustos ayında % 10 indirim

Eylül ayında % 5 indirim

  • Profesyonel Pastacılık & Ekmekçilik Programı (8 ay stajlı), 21.500 TL

Temmuz ayında %15 indirim

Ağustos ayında % 10 indirim

Eylül ayında % 5 indirim

www.uslaakademi.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha