İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Tay şeften Tayland yemekleri

İstanbul Marriott Hotel Şişli’de Tay şeften Tayland yemekleri
Deneyimli Tay Şef Orasa Lerch 9-25 Nisan tarihleri arasında Tay Mutfağı’nın en beğenilen yemeklerini İstanbul Marriott Hotel Şişli’de lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor. Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzeti mönüde misafirlerin beğenisine sunuluyor.

İstanbul Marriott Hotel Şişli lezzet tutkunlarını Nisan ayında Tay Mutfağı ile karşılıyor. 20 yılı aşkın süredir Tay yemeklerinde uzmanlaşan Tay Şef Orasa Lerch kendine özgü tarzı ile hazırladığı geleneksel Tay lezzetleriyle 9-25 Nisan tarihleri arasında damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında, bu muhteşem lezzetlerin nasıl hazırlandığını öğrenmek isteyenler için Tay Mutfağı Atölyesi, şefin en beğenilen spesiyallerini özel sunumlar ve içecek eşleşmeleriyle beraber şefin sofrasında tatmak isteyenler için de Chef’s Table etkinlikleri düzenleniyor.

Şef Lerch, Marriott Şişli’de 9-25 Nisan tarihleri arasında sunulacak Tay mönüsünde Hindistan cevizi sütüyle hazırlanan aromatik çorbalar, Tay yemek kültürünün vazgeçilmezi, sulu yemek anlamına gelen kırmızı ve yeşil köri çeşitleri, farklı damak tatlarına hitap eden geleneksel et, tavuk ya da deniz mahsulleri seçenekleri başta olmak üzere bir çok Tay lezzetini misafirlerin beğenisine sunuyor. Buna ek olarak, daha özel ve kişiselleştirilmiş bir Tay Mutfağı deneyimi için dört farklı Chef’s Table düzenleniyor. Bu benzersiz deneyimi kaçırmak istemiyorsanız acele edin. Sadece 13 ve 20 Nisan’da gerçekleşecek Chef’s Table etkinlikleri için sınırlı sayıda yer mevcut.

Sebze meyve oyma sanatıyla yakından ilgilenen ve bu alanda başarılı işlere imza atan Şef Lerch, meraklılarına Tay yemeklerini öğretmek üzere 9-25 Nisan tarihleri arasında İstanbul Marriott Hotel Şişli’de atölyeler de düzenliyor.

İletişim: 0212 375 01 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha