Festival tadı The Populist’te

Festival tadı The Populist’te
Her yıl Ekim ayında gerçekleşen ve festival tutkunlarının heyecanla beklediği Oktoberfest, bu yıl 4-7 Ekim tarihleri arasında iyi yemek ve iyi eğlencenin adresi The Populist’te…

Festival takvimlerinin belli olmaya başladığı Ekim ayının gelişiyle birlikte her yıl daha fazla katılımın gerçekleştiği Oktoberfest tarihleri de belli oldu. Bu yıl 4-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek keyifli festival, her yıl olduğu gibi şehrin en trend adresi The Populist’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. bomontiada ve Bebek şubelerinde dört gün boyunca dopdolu bir festival programıyla tüm müzikseverleri ağırlamaya hazırlanan The Populist, festivale özel iki craft tadı ve lezzetli eşlikçileriyle konuklarına dört gün boyunca gerçek bir festival deneyimi yaşatacak. Ayrıca festivalin üçüncü günü bomontiada şubesinde gerçekleşecek ücretli brewmaster table etkinliğine tüm lezzet tutkunları katılabilecek.

Gerçek Oktoberfest atmosferine hazır olun

Almanya’da doğan ve yıllar içerisinde dünyanın dört bir yanından gelen müzikseverlerin katılımıyla en sevilen festivallerin başında gelen Oktoberfest, her yıl The Populist farkıyla ülkemizde de kutlanmaya devam ediyor. Oktoberfest konseptini özgün bir kurguyla hayata geçiren The Populist, başarılı DJ ve sürpriz canlı müzik performansları eşliğinde katılan herkese samimi, rahat ve konforlu bir ortam yaşatıyor. Festivale özgü craft tatlar ise, Pizetta, Tütsülenmiş Dana Kaburga, Tütsülenmiş Dana Frankfurter Sosis ve Nachos gibi The Populist’in favori lezzetleriyle birleşiyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha