İstanbul lezzetleri kanyon sokaklarında

İstanbul lezzetleri kanyon sokaklarında
Dünyanın gurme şehirlerinden İstanbul’un leziz sokak lezzetleri bu yıl yeniden Kanyon’da misafirlerle buluşuyor. 17-18-19 Kasım tarihleri arasında ‘İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında’ etkinliğiyle Kanyon’dan mis gibi yemek kokuları yükseliyor.

Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde fark yaratan Kanyon, İstanbul’un vazgeçilmez sokak lezzetleriyle misafirlerini lezzet şöleni yaşamaya davet ediyor.

17- 18- 19 Kasım tarihleri arasında ‘İstanbul Lezzetleri Kanyon Sokaklarında’ etkinliğiyle Mehmet Usta’nın balık dürümü, Yasu Baba’nın köfte ekmeği, Kokocambo’nun kokoreci, Saray Muhallebicisi’nin salebi, Sırrı Usta’nın çiğ köftesinin yanı sıra kış aylarının vazgeçilmezi kestaneden denizden gelen lezzet midyeye, geleneksel tatlımız helvadan, Türklerin vazgeçilmezi sıcacık, iyi demlenmiş mis gibi Çayla’nın çaylarına kadar pek çok lezzet Kanyon misafirlerini bekliyor.

Her an karşımıza çıkan ama hayatın koşuşturmasında yanından geçip gittiğimiz lezzetlerin en klasiklerinden oluşan bu özel etkinliği Kanyon’un kalitesi ve sıra dışı atmosferinde yaşayabilirsiniz. 12:00- 20:00 saatleri arasında Kanyon etkinlik alanında üç gün boyunca sürecek tadına doyulmaz bu etkinliği kaçırmayın.

Yorum Yaz

 
 
  captcha