17 Temmuz 2024, Çarşamba

Mövenpick Hotel Istanbul’da Eğitmen Şefler ile lezzet şöleni

Mövenpick Hotel Istanbul’da Eğitmen Şefler ile lezzet şöleni
Mövenpick Hotel Istanbul’un Başaşçısı Giovanni Terracciano ve ünlü eğitmen şefler ortak bir mönüye imza atıyor. İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano ile üniversite ve mutfak akademilerinin gastronomi ve mutfak sanatları bölümünde görev alan ünlü eğitmen şefler, 24 Kasım 2017, Öğretmenler Günü’nde düzenlenecek olan “Giovanni ve Arkadaşları” gecesinde bir araya geliyor.

Başaşçı Giovanni Terracciano’nun yanı sıra Gaziantep Mutfak Sanatları Merkezi’nden Doğa Çitçi, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Esen Blake, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden Gabriele Sponza, Le Corn D’Or Chef’s Atelier’den Mete Alpay ve Chef’s Table Mutfak Akademisi’nden Serkan Bozkurt’un özel tariflerini sunacağı etkinlik AzzuR Restaurant’ta gerçekleştirilecek.

Her yıl farklı bir konsepte ev sahipliği yapan ve bu yıl yedincisi düzenlenen “Giovanni ve Arkadaşları” etkinliği saat 19:30’da kokteylle başlayacak ve geceye 20:30’da her biri ayrı bir eğitmen şefin imzasını taşıyan beş farklı spesiyaliteyle devam edilecek.

Yüzlerce aşçıyı sektöre kazandıran eğitmen şeflerin hazırladığı, yaratıcı yorumlardan yöresel tatlara uzanan benzersiz lezzetlerin keyfini çıkarmak için 0212 319 29 29’u arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

www.movenpick.com/istanbul

Yorum Yaz

 
 
  captcha