13 Ağustos 2020, Perşembe

S2000 Mutfak, Berlin’deki projelerine bir yenisini daha ekledi

S2000 Mutfak, Berlin’deki projelerine bir yenisini daha ekledi
Yeni bir yurtdışı anahtar teslim endüstriyel mutfak projesi daha S2000 Mutfak kalitesiyle Fresh Mesh Cafe Berlin şubesinde tamamlandı.

S2000 Mutfak ve Soğutma, hem yurtiçi ve hem yurtdışında, endüstriyel mutfak bölümünde hizmet veren bir firma olarak öne çıkıyor. Firma, 1985 yılından bu yana endüstriyel soğutma dolaplarında müşterilerinin beklentilerini karşılayan, kaliteli ve uzun ömürlü soğuk teşhir dolapları üretiyor.

S2000 özel tasarım teşhir dolaplarını müşterilerinin mekanına ve yapılacak işe göre üretiyor. Farklı şekil alabilen camlar, sağlam ve ısı yalıtımlı dolapların müşteriler için göze hoş gelen bir görüntüyle karşılaşmasını sağlıyor.

Şimdiye kadar İngiltere, Almanya, Dubai, Katar, Bulgaristan, Azerbaycan, İran, Irak ve Suudi Arabistan’da pek çok projede, S2000 Endüstriyel Mutfak kalitesi ve imzası bulunuyor.

Öte yandan, yeni bir yurtdışı anahtar teslim endüstriyel mutfak projesi daha S2000 Mutfak kalitesiyle Fresh Mesh Cafe Berlin şubesinde tamamlandı. Cafe'nin modern konseptine tam uyumlu olarak üretilen soğuk teşhir ünitesi, tasarımın önemli bir öğesi olarak öne çıkıyor. Fonksiyonel yapısıyla pasta ve tatlı gibi soğuk teşhir edilen ürünleri uzun sure taptaze koruyan dolap, ergonomik tasarımıyla da kolay kullanım sağlıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha